Autorzy poradnika zakupowego

S3 ja1

Kinga Petrus

Mam 31 lat i od paru lat prowadzę bloga perfekcyjnawdomu.pl, gdzie zamieszczam porady dotyczące prowadzenia domu. W Poradniku Zakupowym będę testowała i pisała dla Was o produktach związanych z tematyką bloga. Bardzo często porządek w domu oznacza porządek w życiu. Każdy z nas lubi ładne i czyste wnętrza, dlatego też będę szukała dla Was ofert promocyjnych środków czystości, elementów dekoracyjnych domu i wszystkich innych, które się z tym wiążą.
S3 miniatura2

Jacek Andrzejewski

Na co dzień zajmuję się reklamą i marketingiem, a po godzinach prowadzę bloga www.jakpomasle.pl, na którym wraz z moją żoną Paulą dzielimy się swoimi pasjami. Chociaż mam swoje ulubione smaki i potrawy, to uwielbiam eksperymentować w kuchni.
S3 gabriel.matwiejczyk kw

Gab

W dotrzechdych.pl opisuję wina, by podpowiedzieć co dobre a co nie :) To największy i najbardziej popularny blog o winie. A w runyourlife.pl - o bieganiu!
S3 okazjum porteer wa  640x637

Kamil Piaskowy

Bloger piszący na temat alkoholi, drinków i barmaństwa. Prowadzę bloga moje-drinki.pl Uwielbiam wyszukane alkohole, z których przygotować można niezwykłe drinki. Swoje doświadczenie w pracy za barem przelewam na karty swojego bloga. Jestem również pasjonatem whisky i alkoholi starzonych, których degustacja jest jedną z moich pasji. W 'Poradniku zakupowym' będę dla Was przygotowywał najlepsze drinki, oraz sprawdzał, które alkohole dostępne w różnych sieciach handlowych omijać, a w które warto zainwestować.