Codziennie przeglądamy dla Was dziesiątki gazetek promocyjnych w poszukiwaniu prawdziwych okazji.

 • S3 miniatura2Autor:Jacek Andrzejewski
  S3 post preview wide naglowek

  Kuchnie tematyczne w Lidlu są dobrze znane i reklamowane. W tym miesiącu znana sieć urządza tydzień alpejski. Cóż to może oznaczać? Sam byłem ciekaw, dlatego przejrzałem gazetkę i wybrałem się na zakupy. Spodobało mi się wyróżnienie produktów ze względu na region jakim są podnóża Alp. Oferta sklepu jest dość ciekawa i zróżnicowana, więc nawet najbardziej wybredni smakosze będą mieli w czym wybierać.

  f00
 • S3 ja1Autor:Kinga Petrus
  S3 post preview wide otb

  Taras albo balkon to miejsca, które mają służyć naszej wygodzie. Nie zapominajmy o tym planując jego urządzanie i ozdabianie. Jeśli jednak nie macie pomysłu, możecie zdecydować się na plan minimum - leżanka lub materac. Wygospodarujcie również miejsce na którym możemy odłożyć kawę lub książkę. Nie zapominajcie też o kwiatach, wystarczy kilka doniczek, a będziecie się dobrze się czuć podczas wiosennych i letnich chwil relaksu.

  f00

Dowiedz się wiecej
 • S3 okazjum porteer wa 640x637 Autor:Kamil Piaskowy
  S3 post preview wide nag wek

  Na polskim rynku alkoholowym coraz większą popularność zdobywa w ostatnim czasie brandy, której spożycie wzrasta tak jak whisky i koniaku, na rzecz spadającej konsumpcji innych alkoholi mocnych, szczególnie wódki i niskoprocentowych napojów alkoholowych średniego segmentu cenowego. Brandy tak jak koniak jest destylatem winnym, różnią się one jedynie w kwestii uwarunkowań geograficznych, doborze win poddawanych destylacji, dojrzewania w beczkach i oznaczeń znajdujących się na butelkach.

  f00
Lista zakupów

Lista bez nazwy

wg sklepu wyłaczone
wg typu produktu wyłaczone
wyczyść wszystkie filtry
Usuwanie włączone
Preloader shoplist
   usuń kupione