Cover

Wybierz się na weekendowy odpoczynek z Lidl Podróże!

Masz ochotę wybrać się gdzieś na weekend , żeby poprawić sobie nastrój i zobaczyć nowe miejsca? Lidl Podróże ma doskonałą ofertę na krótkie wypady, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na początek wycieczka do Lublina w cenie już od 249zł za osobę. Oferta zawiera 2 noclegi w hotelu Wieniawski ze śniadaniami (również w pokoju), w sąsiedztwie największych atrakcji miasta. Lidl Podróże proponuje także dwudniowy pobyt we Wrocławiu za 269zł od osoby w Hotelu Europejskim ze śniadaniami. Dostępne są również terminy podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w fantastyczny sposób pomoże nam poczuć świąteczny klimat.

       

Wielbicieli relaksu na pewno zaciekawi oferta wyjazdu do hotelu Diament ze strefą SPA & wellness w Ustroniu w cenie od 289zł od osoby. Oferta zawiera 2 noclegi, śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, nieograniczony dostęp do strefy wellness z basenem, jacuzzi i sauną, 1 masaż relaksacyjny dla każdej osoby oraz 30% zniżki na zabiegi SPA. Lidl Podróże posiada również coś dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta oraz zrelaksować się w SPA. Najlepiej w urokliwym Zamku Kliczków w okolicy Bolesławca za 299zł od osoby. Cena zawiera 2 noclegi, śniadania i obiadokolacje, wstęp do Muzeum Ceramiki w Bolesławcu, możliwość skorzystania z basenu, sauny i siłowni oraz 20% zniżki na zabiegi SPA. 

       

Dwudniowy wypad za miasto może być również doskonałym prezentem dla bliskiej osoby na Święta Bożego Narodzenia lub Walentynki. Terminy oferowane przez Lidl Podróże trwają od listopada 2017 do marca 2018 roku.

 

Obserwuj nas