Polecane gazetkiZimowe wyprzedaże 2018
S3 glowne

Wielkie porządki małym kosztem

Zawsze polecam moim czytelnikom, aby przygotowali Harmonogram Sprzątania, który ułatwi nam organizację czasu.

Co należy wykonać zanim utworzymy swój własny harmonogram sprzątania?
 
1. Zróbmy listę rzeczy, które musimy wykonać w domu.
2. Wybierzmy te, które wykonujemy codziennie, te które wykonujemy raz w tygodniu, raz w miesiącu i te które możemy wykonać sezonowo.
Lista każdego z nas może różnić się, w zależności od wielkości mieszkania jak i obowiązków, które sobie narzucimy. Jedni będą daną czynność wykonywać codziennie, inni raz w miesiącu itp.
Jak może wyglądać taki harmonogram? Poniżej przedstawiam Wam przykład mojego harmonogramu, który regularnie zmieniam i dopasowuję do swoich potrzeb.
 
Jeśli chcecie ściągnać mój harmonogram to kliknijcie TUTAJ i TUTAJ.
Pusty Harmonogram ściągniecie TUTAJ I TUTAJ
 
A teraz jak zawsze przegląd tygodniowych promocji w sklepach. Zobaczcie co w tym tygodniu lub w przyszłym znajdziecie w sieciach handlowych:
Aż dwie sieci handlowe przygotowały akcje sprzątania.
 
 
Od 24.08.2015 rusza akcja w Biedronce. Znajdziecie tam wiele fajnych artykułów do sprzątania, które osobiście regularnie kupuję.
 
Warto zwrócić uwagę na ofertę Lidla. Jeśli nie lubicie prać przy pomocy kapsułek to zaopatrzcie się w proszek Persil. Aktualnie jest to najlepsza oferta na jaką traficie w tym tygodniu w sieciach handlowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obserwuj nas
Komentarze
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.