Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketwygasła dnia 2019-06-25
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
jysk
Jyskdo końca 6 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
media markt
Media Marktdo końca 4 dni
agata
Agata do końca 4 dni
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
cersanit
Cersanitdo końca 4 dni
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
mila
MILAWażna od jutra
meblobranie
Meblobraniedo końca 4 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 4 dni
Nav
Cover
Fot: Orgin / Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/origin-access

The Sims 4 dostaniemy za darmo!

Od 21 maja możemy zakupić, za darmo, podstawową wersję gry The Sims 4.By otrzymać grę na PC, potrzebujemy konta na platformie Origin. The Sims 4 musimy przypisać do naszej biblioteki do 28 maja 2019 roku.  

The Sims 4 to kolejna część kultowej gry symulacyjnej, w której możemy stworzyć człowieka oraz jego dom. Produkcja miała premierę w 2014 roku. Gra została wzbogacona o szczegółowy kreator postaci, w którym nie tylko zmienimy wygląd fizyczny Sima, ale również przypiszemy mu cechy osobowości oraz aspiracje. W Wersji podstawowej będziemy mogli opiekować się naszą postacią poprzez zapewnineie podstawowych potrzeb jak jedzenie czy spanie, czy poprzez rozwój kariery i nawiązywania relacji z innymi mieszkańcami czy rodziną. By urozmaicić rozgrywkę, możemy dokupić dodatki, których obecnie jest ponad 20. Dodatki są podzielone na Pakiety Rozgrywki, które poszerzają naszą grę o nowe funkcje oraz Akcesoria, które dodają nowe przedmioty, meble i ubrania.

The Sims 4 dostaniemy na stronie Origin. 

Promocja jest związana najprawdopodobniej z nadchodzącą nową, już piątą, częścią gry. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery.

 

Obserwuj nas
Zobacz także