Nav
lidl
Lidldo końca 20 dni
żabka
Żabkado końca 8 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
carrefour
Carrefourdo końca 5 dni
netto
Nettodo końca 5 dni
rossmann
Rossmanndo końca 9 dni
media markt
Media Marktdo końca 22 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 22 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
sephora
Sephorado końca 22 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 9 dni
dino
Dinodo końca 1 dzień
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Porady

Laptopy, które są najlepsze na rynku

Na współczesnym rynku komputerów przenośnych naprawdę mamy w czym wybierać. Obecnie jest kilkunastu godnych polecenia producentów, którzy od wielu lat oferują swoim klientom kilkaset serii i modeli, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających "komputerowców". Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie laptopy są obecnie najlepsze i który sprzęt warto kupić.
Cover

Na współczesnym rynku laptopów naprawdę mamy w czym wybierać. Obecnie jest kilkunastu godnych polecenia producentów, którzy od wielu lat oferują swoim klientom kilkaset serii i modeli, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających "komputerowców". Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie laptopy są obecnie najlepsze i który sprzęt warto kupić.

Przystępna cena

Szukając wymarzonego laptopa wiele osób, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na cenę. Porządny laptop może kosztować 2000zł, ale na półkach sklepowych znajdziemy również takie modele, które kosztują kilkanaście razy więcej. Podczas dokonywania zakupu, najpierw należy ustalić maksymalną kwotę, jaką możemy przeznaczyć na nasz sprzęt i do tej kwoty dopasowywać najlepsze laptopy, jakie są dostępne na rynku.

Najlepsze laptopy w 2017 roku

Jeżeli chodzi o laptopy do 2000zł, to w 2017 roku największą popularnością cieszą się modele: Laptop Hewlett-Packard 250 G4, Laptop Lenovo V110-15 (80TG00EQPB) oraz Laptop Lenovo V110-15. Są to idealne sprzęty przede wszystkim dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wydajnością, a przystępną ceną. 

Jeżeli chodzi o sprzęt z najwyższej światowej półki, to godny polecenia jest Asus Strix GL753VE-GC016T oraz MSI GE72 7RD-098XPL, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Warty uwagi jest również laptop MSI GE72VR 6RF-206XPL, Asus G752VM-GC002T oraz HP Omen 17-w170nw Z3B70EA, który dopiero zadebiutował na naszym rynku i już zdobył szerokie grono zadowolonych klientów.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama