Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
carrefour
Carrefourdo końca 7 dni
jula
Julado końca 13 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
jysk
Jyskdo końca 9 dni
media expert
Media Expertdo końca 9 dni
blu
BLUdo końca 97 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 16 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 41 dni
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
Nav
Cover

Dron - najpopularniejsze modele

Będący statkiem powietrznym dron posiada tę właściwość, że może być sterowany przez pilota albo po prostu poruszać się samodzielnie. O jego jakości i walorach estetyczno-praktycznych z jednej strony decyduje wyposażenie, z drugiej natomiast parametry techniczne.

LPelektronik i jego oferta

W gazetce promocyjnej LPelektronik ceny dronów wahają się od dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych do stu dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych. Dostępne modele posiadają podobne parametry techniczne, a zastosowane w nich rozwiązania technologiczne są bardzo zbliżone.

Dron Bee by Quer

Dron Bee By Quer został wyposażony w sześcioosiowy stabilizator żyroskopowy, funkcję kompasu, trzy tryby prędkości oraz dwa tryby sterowania. Dron wykonuje powietrzne akrobacje i może startować z rzutu. Został zaopatrzony w funkcję auto trim. Zasięg pilota zdalnego sterowania wynosi około stu metrów, a jego wymiary to 8 x 8 x 1,5 centymetra.

Poczet dron by Quer

Ten wykonujący akrobacje powietrzne statek został wyposażony w trzy tryby prędkości i funkcję kompasu. Posiada wymiary 9 x 9 x 3,3 cm oraz funkcję auto trim i sześcioosiowy stabilizator żyroskopowy. Zasięg pilota zdalnego sterowania dochodzi do 80 metrów.

Dron Sparrow by Quer

Dron o wymiarach 33 x 33 x 8 cm posiada trzy tryby prędkości, funkcję kompasu, funkcję auto trim i może startować z rzutu. Został wyposażony w dwa tryby sterowania, a zasięg zdalnego pilota wynosi około stu metrów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i systematycznego śledzenia nowości.

Obserwuj nas