Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 5 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 4 dni
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
jula
Julado końca 3 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 10 dni
jysk
Jyskdo końca 12 dni
media expert
Media Expertdo końca 12 dni
blu
BLUdo końca 100 dni
bonprix
BonPrixdo końca 156 dni
norauto
Norautodo końca 19 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 44 dni
kaufland
Kauflanddo końca 6 dni
Nav
Cover

Wielka promocja Biedronki na Dzień Dziecka: zabawki -50%

Supermarkety Biedronka od dłuższego czasu rozpieszczają nas wyjątkowo korzystnymi promocjami. Sieć specjalizuje się w ciekawych akcjach promocyjnych związanych z obchodzonymi świętami. Tak więc na Wielkanoc zainteresowaniem cieszyły się artykuły świąteczne a jeszcze niedawno z okazji Dnia Kobiet można było zaopatrzyć się w kosmetyki popularnych marek w specjalnej ofercie cenowej.

Nie inaczej jest w przypadku obchodzonego dziś Dnia Dziecka. Z tej okazji sieć supermarketów ma zamiar przyciągnąć klientów niezwykle zachęcającym hasłem: -50 % na zabawki na Dzień Dziecka. Promocja bez wątpienia będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem.

Tego dnia na sklepowych półkach odnajdziemy wiele popularnych marek specjalizujących się w zabawkach dla dzieci. Już w cenie od 19,99 kupimy zestaw kreatywny do zabawy Play-Doh Remiza Strażacka. Zarówno chłopców, jak i dziewczynki na pewno ucieszy prezent w postaci zestawu klocków Lego. Ceny pakietów klocków zaczynają się już od 32,45 za zestaw.

Małych miłośników samochodów na pewno usatysfakcjonują samochody do zabawy, do wyboru w wielu wariantach modelów i kolorów, natomiast dziewczynki będą zadowolone z Barbie, dostępnej w Biedronce w wyjątkowej cenie – tylko 24,99 przecenionej z 49,99.

To tylko niektóre oferowanych przez Biedronkę promocji z okazji Dnia Dziecka. Pełną ofertę znajdziecie w gazetce promocyjnej Biedronki z okazji Dnia Dziecka. Z pewnością każdy rodzic odnajdzie tam pomysł na prezent, który uszczęśliwi jego dziecko.

Obserwuj nas