Nav
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
kaufland
KauflandWażna za 4 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Porównania

Wielka promocja Biedronki na Dzień Dziecka: zabawki -50%

Supermarkety Biedronka od dłuższego czasu rozpieszczają nas wyjątkowo korzystnymi promocjami. Sieć specjalizuje się w ciekawych akcjach promocyjnych związanych z obchodzonymi świętami.
Cover

Supermarkety Biedronka od dłuższego czasu rozpieszczają nas wyjątkowo korzystnymi promocjami. Sieć specjalizuje się w ciekawych akcjach promocyjnych związanych z obchodzonymi świętami. Tak więc na Wielkanoc zainteresowaniem cieszyły się artykuły świąteczne a jeszcze niedawno z okazji Dnia Kobiet można było zaopatrzyć się w kosmetyki popularnych marek w specjalnej ofercie cenowej.

Nie inaczej jest w przypadku obchodzonego dziś Dnia Dziecka. Z tej okazji sieć supermarketów ma zamiar przyciągnąć klientów niezwykle zachęcającym hasłem: -50 % na zabawki na Dzień Dziecka. Promocja bez wątpienia będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem.

Tego dnia na sklepowych półkach odnajdziemy wiele popularnych marek specjalizujących się w zabawkach dla dzieci. Już w cenie od 19,99 kupimy zestaw kreatywny do zabawy Play-Doh Remiza Strażacka. Zarówno chłopców, jak i dziewczynki na pewno ucieszy prezent w postaci zestawu klocków Lego. Ceny pakietów klocków zaczynają się już od 32,45 za zestaw.

Małych miłośników samochodów na pewno usatysfakcjonują samochody do zabawy, do wyboru w wielu wariantach modelów i kolorów, natomiast dziewczynki będą zadowolone z Barbie, dostępnej w Biedronce w wyjątkowej cenie – tylko 24,99 przecenionej z 49,99.

To tylko niektóre oferowanych przez Biedronkę promocji z okazji Dnia Dziecka. Pełną ofertę znajdziecie w gazetce promocyjnej Biedronki z okazji Dnia Dziecka. Z pewnością każdy rodzic odnajdzie tam pomysł na prezent, który uszczęśliwi jego dziecko.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama