Polecane

Nav
lidl
LidlWażna za 6 dni
carrefour
Carrefourdo końca 11 dni
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
jula
Julado końca 17 dni
obi
OBIOstatni dzień promocji!
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 9 dni
norauto
Norautodo końca 15 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 9 dni
media expert
Media Expertdo końca 8 dni
biedronka
Biedronkado końca 15 dni
pepco
PepcoWażna za 2 dni
kaufland
Kauflanddo końca 1 dzień
freshmarket
Freshmarketdo końca 7 dni
Nav
Cover

Jakie upominki kupić na Dzień Dziecka?

Już dziś Dzień Dziecka - czyli wielkie święto najmłodszych członków społeczeństwa. Z tej okazji niemal każdy dorosły chce obdarować swoją pociechę wyjątkowym podarunkiem. I jak co roku pojawia się dylemat: jaki prezent kupić na Dzień Dziecka, aby przyniósł on mnóstwo radości? Na szczęście wybór jest bardzo duży, więc każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego. Jednak przy wyborze podarunku dla pociechy należy pamiętać o tym, aby dobrać go do wieku i zainteresowań młodego człowieka.

Podarunek dla najmłodszych

W przypadku małych dzieci wybór podarunków na Dzień Dziecka jest naprawdę ogromny. Kilkulatek będzie z pewnością zadowolony z pluszaka, przyborów do piaskownicy, maty edukacyjnej, klocków, piłki, gry planszowej, puzzli, zestawu do kolorowania, latawca, zabawki interaktywnej czy masy plastycznej. Większość tych prezentów nie tylko przynosi frajdę, ale także pobudzą kreatywność i wyobraźnię malucha. 

Wybierając prezent na Dzień Dziecka (zwłaszcza gdy dziecko jest już nieco starsze) można także kierować się płcią. W tym przypadku dobrym prezentem dla dziewczynki będzie lalka, wózek czy domek dla lalek, a dla chłopca - zestaw małego chemika lub fizyka, zdalnie sterowany samolot lub samochód czy kolejka elektryczna. Uniwersalnym podarunkiem - bez względu na wiek i płeć - będzie książka, która nigdy nie traci na wartości.

Prezenty dla nastolatków

Dzień Dziecka to także święto nastolatków, które - podobnie jak maluchy - także czekają w tym dniu na drobne upominki. W przypadku prezentu dla nastolatka warto pamiętać o tym, iż dzieci w tym wieku mają już swoje upodobania. Dlatego też warto podpytać młodego człowieka, co sprawiłoby mu radość z okazji jego święta.

W większości przypadków nastolatek ucieszy się z gry komputerowej, przenośnej konsoli, łyżworolek, elektrycznej deskorolki, słuchawek czy drona. Natomiast dobrym prezentem dla nastolatki będzie zestaw kosmetyków, pierwsze perfumy, wspólne zakupy czy modna torebka. 

Prezenty na Dzień Dziecka to oczywiście ważny element tego święta. Jednak nie wolno zapominać o tym, aby przede wszystkim spędzić ten dzień zw swoimi pociechami.

Obserwuj nas