Polecane

Nav
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 2 dni
agata
Agata do końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 45 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 18 dni
bonprix
BonPrixdo końca 162 dni
netto
NettoWażna od jutra
kaufland
KauflandWażna od jutra
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
pss bochnia
PSS Bochniado końca 10 dni
Nav
Cover

Wielka promocja Biedronki na Dzień Dziecka: zabawki -50%

Supermarkety Biedronka od dłuższego czasu rozpieszczają nas wyjątkowo korzystnymi promocjami. Sieć specjalizuje się w ciekawych akcjach promocyjnych związanych z obchodzonymi świętami. Tak więc na Wielkanoc zainteresowaniem cieszyły się artykuły świąteczne a jeszcze niedawno z okazji Dnia Kobiet można było zaopatrzyć się w kosmetyki popularnych marek w specjalnej ofercie cenowej.

Nie inaczej jest w przypadku obchodzonego dziś Dnia Dziecka. Z tej okazji sieć supermarketów ma zamiar przyciągnąć klientów niezwykle zachęcającym hasłem: -50 % na zabawki na Dzień Dziecka. Promocja bez wątpienia będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem.

Tego dnia na sklepowych półkach odnajdziemy wiele popularnych marek specjalizujących się w zabawkach dla dzieci. Już w cenie od 19,99 kupimy zestaw kreatywny do zabawy Play-Doh Remiza Strażacka. Zarówno chłopców, jak i dziewczynki na pewno ucieszy prezent w postaci zestawu klocków Lego. Ceny pakietów klocków zaczynają się już od 32,45 za zestaw.

Małych miłośników samochodów na pewno usatysfakcjonują samochody do zabawy, do wyboru w wielu wariantach modelów i kolorów, natomiast dziewczynki będą zadowolone z Barbie, dostępnej w Biedronce w wyjątkowej cenie – tylko 24,99 przecenionej z 49,99.

To tylko niektóre oferowanych przez Biedronkę promocji z okazji Dnia Dziecka. Pełną ofertę znajdziecie w gazetce promocyjnej Biedronki z okazji Dnia Dziecka. Z pewnością każdy rodzic odnajdzie tam pomysł na prezent, który uszczęśliwi jego dziecko.

Obserwuj nas