Cover

Wielka promocja Biedronki na Dzień Dziecka: zabawki -50%

Supermarkety Biedronka od dłuższego czasu rozpieszczają nas wyjątkowo korzystnymi promocjami. Sieć specjalizuje się w ciekawych akcjach promocyjnych związanych z obchodzonymi świętami. Tak więc na Wielkanoc zainteresowaniem cieszyły się artykuły świąteczne a jeszcze niedawno z okazji Dnia Kobiet można było zaopatrzyć się w kosmetyki popularnych marek w specjalnej ofercie cenowej.

Nie inaczej jest w przypadku obchodzonego dziś Dnia Dziecka. Z tej okazji sieć supermarketów ma zamiar przyciągnąć klientów niezwykle zachęcającym hasłem: -50 % na zabawki na Dzień Dziecka. Promocja bez wątpienia będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem.

Tego dnia na sklepowych półkach odnajdziemy wiele popularnych marek specjalizujących się w zabawkach dla dzieci. Już w cenie od 19,99 kupimy zestaw kreatywny do zabawy Play-Doh Remiza Strażacka. Zarówno chłopców, jak i dziewczynki na pewno ucieszy prezent w postaci zestawu klocków Lego. Ceny pakietów klocków zaczynają się już od 32,45 za zestaw.

Małych miłośników samochodów na pewno usatysfakcjonują samochody do zabawy, do wyboru w wielu wariantach modelów i kolorów, natomiast dziewczynki będą zadowolone z Barbie, dostępnej w Biedronce w wyjątkowej cenie – tylko 24,99 przecenionej z 49,99.

To tylko niektóre oferowanych przez Biedronkę promocji z okazji Dnia Dziecka. Pełną ofertę znajdziecie w gazetce promocyjnej Biedronki z okazji Dnia Dziecka. Z pewnością każdy rodzic odnajdzie tam pomysł na prezent, który uszczęśliwi jego dziecko.

Obserwuj nas