Nav
biedronka
Biedronkado końca 4 dni
rossmann
Rossmanndo końca 12 dni
jula
Julado końca 8 dni
żabka
Żabkado końca 13 dni
pepco
PepcoWażna od jutra
castorama
Castoramado końca 13 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 11 dni
dealz
DealzWażna od jutra
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 6 dni
media markt
Media Marktdo końca 6 dni
action
Actiondo końca 6 dni
dino
Dinodo końca 6 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy

Rozpoczyna się nowa promocja Biedronki - Gang Słodziaków! Podpowiadamy jak zdobyć maskotkę!

Lis Lucek, zając Zuzia, bóbr Borys, ryś Rysio, sowa Zosia i jeż Jerzyk - to nowe pluszaki, które z pewnością pokochają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Sieć „Biedronka” po raz kolejny organizuje akcję promocyjną z udziałem maskotek. Ubiegłoroczny „Gang Świeżaków” zostanie tym razem zastąpiony „Gangiem Słodziaków”.
Cover
materiały Biedronki


Lis Lucek, zając Zuzia, bóbr Borys, ryś Rysio, sowa Zosia i jeż Jerzyk - to nowe pluszaki, które z pewnością pokochają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Sieć Biedronka po raz kolejny organizuje akcję promocyjną z udziałem maskotek. Ubiegłoroczny Gang Świeżaków zostanie tym razem zastąpiony Gangiem Słodziaków.

Portugalska sieć już oficjalnie poinformowała o rozpoczęciu kolejnej akcji promocyjnej.
To już trzecie tego typu przedsięwzięcie z udziałem pluszowych maskotek. Wcześniej klienci Biedronki w ramach akcji Gang Świeżaków mogli nabyć pokochane przez tysiące dzieci pluszaki, w postaci owoców i warzyw. Tym razem będą to słodkie, kolorowe, pluszowe zwierzątka. Nowa akcja promocyjna Gang Słodziaków ruszy pełną parą od poniedziałku – 27 sierpnia.
W akcji mogą wziąć udział wszyscy klienci tego marketu.

Wystarczy nabyć w Biedronce karty kolekcjonerskie na które trzeba będzie wklejać przyznawane w czasie robienia zakupów naklejki. Będzie je można kolekcjonować do 18 listopada tego roku. Maskotki będzie można odbierać w sklepach do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.
Ulubionego Słodziaka będzie można otrzymać za darmo jeśli uda się zebrać 60 naklejek. Z kolei posiadanie 30 – tu naklejek będzie uprawniało do zakupu wybranego pluszaka za 19,99 zł. Jeśli uda nam się zebrać 15 naklejek to otrzymamy za darmo książkę.


Otóż portugalska sieć w ramach tej akcji będzie zachęcać dorosłych do czytania książek swoim pociechom. Do tego celu ma posłużyć literatura autorstwa Renaty Piątkowskiej pt „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków. Treść tej książki opowiada o przygodach bohaterów akcji.

Za każde wydane w sklepie 40 zł, klient będzie otrzymywał jedną naklejkę. Dodatkowe punkty, w postaci naklejek będzie można otrzymać za posiadanie zarejestrowanej karty „Moja Biedronka” oraz zakup warzyw i owoców. W ofercie marketu będą też pojawiać się specjalne produkty za zakup których - o wartości 10 zł - klienci będą otrzymywać kolejne naklejki.
Poprzednie akcje Gang Świeżaków cieszyły się wśród klientów Biedronki dużym zainteresowaniem. Nowe, słodziutkie pluszaki: lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia z pewnością znów podbiją serca nie tylko najmłodszych klientów sklepu.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama