Cover

KropkaTV rozda 600 Świeżaków w specjalnym konkursie

Świeżaki z Biedronki cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Zainteresowanie jest na tyle duże, że niedługo może ich zabraknąć w sklepach. Mamy dobrą wiadomość! Istnieje inny sposób na ich zdobycie niż zbieranie naklejek do specjalnego albumu. Jaki? Wystarczy wziąć udział w jubileuszowym konkursie organizowanym przez magazyn Kropka TV. Do wygrania 600 owocowo-warzywnych maskotek!

Wyjątkowy konkurs jubileuszowy magazynu KropkaTV zaczął się 8 października i potrwa do końca miesiąca. Co trzeba zrobić by wziąć w nim udział? To proste! Wystarczy ułożyć rymujące się życzenia zawierające słowa „KropkaTV” i „Świeżaki”. Następnie trzeba wysłać je SMS-em pod numer 7155 i na początku wpisać SWIEZAKI. po kropce życzenia. Rymowankę można też wysłać na adres mailowy: swiezaki@kropkatv.pl lub pocztą na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS ŚWIEŻAKI”.

Najlepsze i najoryginalniejsze życzenia zostaną nagrodzone jednym z czterech Świeżaków takich jak: Borówka Basia, Kalafior Krzyś, Groszek Grześ lub Rzodkiewka Żaneta. To nie lada gratka dla wszystkich fanów maskotek z Biedronki i świetna okazja na uzupełnienie swojej kolekcji. W najnowszym magazynie KropkaTV owocowo-warzywne pluszaki polecają też różne programy telewizyjne oraz dzielą się poradami kulinarnymi.

Obserwuj nas