Nav
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
kaufland
KauflandWażna za 4 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
action
Actiondo końca 5 dni
moje auchan
Moje Auchando końca 6 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Bezpłatne pikniki z Rossmannem: Niezapomniana zabawa dla najmłodszych w całej Polsce!

Rozsmakujcie się w pełnych uśmiechu piknikach z Czyściochami! Rossmann przygotował na lato atrakcje pełne radości, zabawy i edukacji. Dowiedz się więcej! 
Cover
Piknik Rossmanna Fot. Materiały prasowe Rossmann

Wakacje są już w pełni. Wraz z latem nadszedł czas na radosne rozrywki dla naszych pociech! Jeśli szukasz się pomysłu na rodzinne spędzenie czasu, Rossmann przygotował coś specjalnego. Mowa o pikniku z Czyściochami! To bezpłatne wydarzenie, które Rossmann organizuje w miastach i miasteczkach w całej Polsce. Na najmłodszych gości będą czekać niezliczone atrakcje. Od stref tematycznych, przez gry i zabawy, aż do konkursów z nagrodami. Dowiedz się więcej! 

Rossmann organizuje piknik dla całej rodziny!

Pikniki z Czyściochami to inicjatywa Rossmanna. Ma ona na celu promowanie higieny i zdrowych nawyków wśród dzieci poprzez zabawę. To też świetna okazja do spotkania na żywo ulubionych bohaterów z Czyściochowa. Tak! Świnka Zakatarzynka, Kot Pupik, Kotka Pupilka, Pies Łapson, Królik Higienek, Jelonek Gładzio i Lisica Rudka pojawią się na piknikach! 

Drogeria zorganizuje kilkadziesiąt takich wydarzeń od lipca do września. Pierwszy z nich odbył się 11 lipca w Łodzi. Kolejne będą miały miejsce w różnych miastach w Polsce.

  • 12 lipca 2023 w godzinach 10-14: Ostrów Wielkopolski – Przedszkole nr 16 Koszałek-Opałek, ul. Partyzancka 15b 

  • 13 lipca 2023 w godzinach 13-17: Jarocin – Niepubliczne Przedszkole Geometryczny Świat, ul. Siedlemińska 22A 

  • 14 lipca 2023 w godzinach 10-14 : Krosno Odrzańskie – Przedszkole nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu, ul. Srebrna Góra 2 

  • 18 lipca 2023 w godzinach 10-14: Zelów – Przedszkole Edukacyjne im. Jana Amosa Komeńskiego, ul. Sienkiewicza 14 

  • 19 lipca 2023 w godzinach 10-14: Strzegom – Przedszkole nr 1 z Oddziałem Integracyjnym, ul. Kościuszki 51 

  • 20 lipca 2023 w godzinach 14-18: Legnica –  Przedszkole Niepubliczne Hobbit w Legnicy, ul. Gliwicka 19-21 

  • 24 lipca 2023 w godzinach 10-14: Włodowice – Przedszkole, ul. Krakowska 13a 

  • 25 lipca 2023 w godzinach 13-17: Częstochowa – Miejskie Przedszkole nr 5 im. Jana Kilińskiego, ul. Górska 8/10 

  • 26 lipca 2023 w godzinach 13-17: Będzin – Przedszkole Miejskie nr 11 w Będzinie, ul. Podłosie 10 

  • 27 lipca 2023 w godzinach 10-14: Kluczbork – Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czesława Janczarskiego, ul. Norwida 19

Kolejne lokalizacje pojawią się, wkrótce na stronie Rossmanna

piknik czyściochów
Pierwszy piknik Czysciochów miał miejsce w Łodzi Fot. Materiały prasowe Rossmann

Pikniki są przeznaczone dla wszystkich dzieci. Zarówno tych mieszkających na stałe w danej lokalizacji, jak i dla tych, które spędzają tam wakacje. Rossmann obiecuje niezapomnianą zabawę, mnóstwo uśmiechu i wiele atrakcji dla najmłodszych.

Liczne zabawy i atrakcje dla najmłodszych w całej Polsce 

Podczas Pikników z Czyściochami dzieci będą miały okazję wziąć udział w licznych zabawach i konkursach. Na specjalnie przygotowanej scenie odbędą się animacje z układami choreograficznymi do Czyściochowych piosenek. Będą miały one na celu zachęcić dzieci do tańca i śpiewu. Nie zabraknie także gier i konkursów z nagrodami, które dodatkowo podkręcą atmosferę pikniku.

Najmłodsi uczestnicy pikniku Rossmanna będą mieli możliwość skorzystania ze stref tematycznych. Na jednej z nich, dzieci będą mogły ozdobić swoje ciała wodnymi tatuażami. Na kolejnej będą mogły skorzystać z kolorowego salonu fryzjerskiego. Nie zabraknie też zabaw z bańkami mydlanymi i stoiska do malowania twarzy. Warto też wspomnieć o strefie do malowania na folii. Dodatkowo w jednym z namiotów dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi projektanci. Przygotują w nim samodzielnie kolorowy kapelusz przeciwsłoneczny, który ochraniać będzie ich główki przed słońcem. Na pewno nie zabraknie również dmuchańców, które cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych.

piknik rossmanna
Rossmann przygotował wspaniałą zabawę dla dzieci Fot. Materiały prasowe Rossmann

Rossmann bawi i edukuje

Piknik z Czyściochami to idealna okazja, aby spędzić aktywnie czas z najmłodszymi. Dodatkowo to doskonały sposób na wpajanie najmłodszym dobrych nawyków higienicznych. W końcu, jak przekonują Czyściochy, nauka przez zabawę jest najprzyjemniejsza! Nie przegap okazji, aby dołączyć do pikniku w swoim mieście. Spraw, by te wakacje były niezapomniane dla Ciebie i Twoich dzieci!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama