Znicze, chryzantemy, wiązanki - gazetki promocyjne

Najlepsze promocje ze sklepów

Najlepsze promocje ze sklepów na znicze, chryzantemy i wiązanki

Znicze 2019 – Jakie rodzaje są najbardziej popularne w tym roku? Gdzie szukać najlepszych promocji? Sprawdzamy!

Święto Zmarłych to wyjątkowy czas w roku. To dzień na odwiedzenie grobów, chwilę refleksji i wspominanie zmarłych członków rodziny. Dla wielu z nas jest to jedyny czas, w którym możemy odwiedzić cmentarze w rodzinnych stronach. Warto więc dobrze się do tego przygotować.

Już od początku października sklepowe półki uginają się pod ciężarem akcesoriów na cmentarz. Znicze na cmentarz cieszą się największym zainteresowaniem osób odwiedzających groby na Wszystkich Świętych. Przed świętami znicze możemy kupić niemal w każdym miejscu. Są one dostępne w sklepach internetowych, hipermarketach a nawet straganach czy w kioskach. Ze względu na ich popularność, większe sklepy oraz sieci często organizują promocje na znicze. Oprócz zniczy niezbędne są również wieńce oraz zapałki. W tym roku popularne są również wkłady elektroniczne do zniczy.

Kiedy na zakupy zniczy?

Jeśli nie chcemy przepłacić, na zakupy zniczy, wiązanek i lampionów warto wybrać się kilka tygodni przed Świętem Zmarłych. Wynika to z faktu, iż produkty te drożeją wraz ze zbliżającym się terminem świąt. W znicze i lampiony najlepiej zaopatrywać się w hipermarketach i większych sklepach, gdzie ceny produktów są najniższe. Tanie znicze na cmentarzu to rzadkość, przycmentarni handlarze najczęściej narzucają na znicze wysoką marżę, warto więc zakupić je wcześniej niż w dniu odwiedzenia grobu.

Znicze artystyczne, ceramiczne, szklane czy plastikowe? Jakie wybrać?

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów zniczy. Znicze ceramiczne to tradycyjny model. Charakteryzuje się niską ceną i małą trwałością materiału. Szklane znicze są obecnie najpopularniejszym modelem na rynku. Znajdziemy je w wielu wersjach kolorystycznych i wzorach. Są trwalsze niż znicze plastikowe, które łatwo ulegają przypaleniu. Znicze solarne należą do droższych modeli, jednak działają one zdecydowanie dłużej niż klasyczne modele. W ciągu dnia za pomocą paneli słonecznych pobierają energię słoneczną aby po zmroku rozświetlać grób za pomocą diody led umieszczonej wewnątrz znicza. Wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się znicze artystyczne. Są to ręcznie zdobione pracochłonne konstrukcje. Mają niepowtarzalne kształty i modne wzory.

Gdzie znajdziemy najlepsze promocje na znicze?

Jeśli za poszukiwania zniczy zabierzemy się odpowiednio wcześnie, to warto zajrzeć na początek w oferty sklepów internetowych. Wiele osób zamawia znicze z allegro, najpopularniejszego serwisu zakupowego w Polsce. Znajdziemy tam także inne akcesoria takie jak wkłady do zniczy, wiązanki czy lampiony. Sklep internetowy ze zniczami to także ciekawe rozwiązanie. Najlepiej szukać internetowych hurtowni, które sprzedają znicze także w detalu, tam ceny będą najniższe.

Dla wszystkich tych, którzy przed zakupem wolą uprzednio zobaczyć znicz na żywo, wiele supermarketów przed świętami przygotowuje tematyczne promocje. Sieci oferują znicze w różnych rodzajach i wielkościach. W sklepach takich jak Lidl, Carrefour, Biedronka czy też Auchan warto zwrócić uwagę na promocję wielopaków.

W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przykłada się do wyglądu nagrobka bliskich nam osób. Widać to szczególnie przed Świętem Zmarłych kiedy cmentarze ożywają pod wpływem blasku świec, kolorów wiązanek oraz ilością osób odwiedzających groby. Przedświątecznych zakupów nie warto odkładać na ostatnią chwilę. Już teraz sprawdź najlepsze promocje na znicze w gazetkach promocyjnych sklepów.

Sklepy z najlepszymi promocjami na znicze i wiązanki