Znicze - gazetki promocyjne

Najlepsze promocje na znicze z gazetek promocyjnych

Ceny zniczy

Dzień Wszystkich Świętych, jest czasem, gdy kupujemy na potęgę znicze na cmentarz. Bywa, że jest to jedyny dzień w roku, kiedy odwiedzamy cmentarze. Co roku na rynek wchodzą coraz to piękniejsze, wymyślne lampiony, a pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu dostępne były jedynie znicze ceramiczne, zwykłe, gliniane miseczki wypełnione woskiem. Obecnie, zarówno na przycmentarnych straganach, jak i w sklepach znajdziemy przeróżne lampki; wybór jest ogromny. Poszczególne produkty różnią się nie tylko kolorem, wielkością, rodzajem materiału z jakiego powstały czy wkładem, ale przede wszystkim ceną. Wiadomo, że znicze artystyczne będą zdecydowanie droższe od tych zwykłych, mających za zadanie być tylko skromnym światełkiem.

Koniecznie zajrzyjcie do supermarketów takich jak Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan czy Real. One nigdy nie zostają w tyle jeśli chodzi o lampki. Zawsze mają w ofercie coś, co Was zainteresuje, każdy znajdzie idealny lampion na grób bliskiej osoby. W dużych sklepach możecie także kupić wiązanki na cmentarz oraz inne dodatkowe produkty związane ze Świętem Zmarłych.

Porównaliśmy dla Was ceny zniczy, które oferują najpopularniejsze dyskonty. Lidl w swojej ofercie proponuje nam lampki już od 1,99 zł za sztukę, natomiast najdroższy nabędziecie tam za 9,99 zł. Podane ceny dotyczą zniczy szklanych, do których dokupicie wkłady za jedyne 1,59zł (160g) lub 4,59 zł (2x 240g). Biedronka proponuje znicze szklane w cenach od 3,99zł do 9,99 zł. Jeśli chodzi, o Tesco to ma ono bardzo bogatą ofertę, w której znajdziemy znicze artystyczne z aniołkami, szklane i posrebrzane w bardzo przystępnych cenach, wahające się od 89 groszy do 17,99 zł. Real również popisał się wystawiając na sklepowe półki bardzo ozdobne lampki w wielu kolorach, koniecznie musicie tam zajrzeć, ponieważ wybór jest ogromny, a ceny zachęcające. Najtańsza już od 1,59 zł!

Tanie znicze na cmentarzu to rzadkość, dostaniecie je jedynie u harcerzy. Reszta handlowców, która rozstawia swoje stragany przy cmentarzach w przed dzień 1 listopada, sprzedaje lampki narzucając ogromną marżę. Ich ceny przewyższają nawet dwukrotnie (!) swoją wartość, dlatego sugerujemy Wam zajrzeć do supermarketów i zaopatrzyć się w znicze wcześniej.

Piękne lampiony w dobrych cenach nabędziecie również bezpośrednio u dystrybutorów lub w hurtowniach oszczędzając nawet 1/3 ceny, którą zapłacilibyście na stoisku przy wejściu na cmentarz. Warto więc zajrzeć na strony internetowe znanych producentów zniczy. Dla porównania podajemy Wam różnice między cenami zamieszczonymi na stronach internetowych dystrybutorów, a  tymi które zapłacicie kupując od handlowca. Przykładowo za znicze Santa Marozza, czyli ostatnio bardzo popularne i chętnie kupowane lampki z ekskluzywnej linii, zapłacicie średnio 38 zł, podczas gdybyście chcieli kupić je na straganie to byłoby to aż o 12 zł więcej! Duży zalewany znicz w Hurtowni Świec kosztuje jedynie 3,98 zł, a sprzedawca zaproponuje nam go za 10-12 zł. Znicze solarne na Allegro znajdziecie już od 5,69zł i nie będziecie musieli płacić 15 zł za sztukę jeśli zdecydujecie się zakupić go przy cmentarnej bramie. Na wkładach również uda nam się zaoszczędzić, ponieważ najtańsze znajdziecie nawet za 0,50 zł!

Ceny zniczy, jak widzicie, są różne i zależą nie tylko od samego znicza, ale i miejsca gdzie go kupujecie. Dzięki naszym radom na pewno zaoszczędzicie w tym roku organizując sobie zakupy na Dzień Wszystkich Świętych. Z naszych obliczeń wynika, że może to być aż do 75% !

Znicze - jeszcze więcej promocji z gazetek promocyjnych

Znicze - sklepy i sieci handlowe z najlepszymi promocjami na znicze

Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.