Nav
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
kaufland
KauflandWażna za 4 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Żywiec ze sprzedaży wycofuje bardzo znane piwo!

Wszyscy amatorzy złocistych trunków mogą być bardzo zaskoczeni decyzją koncernu Żywiec. Bowiem okazuje się, że właściciele jednego z najpopularniejszych oraz największych browarniczych koncertów postanowili zakończyć produkcję swojego kultowego piwa. Który konkretnie produkt zniknie z rynku? W naszym krótkim tekście wskażemy wszelkie informacje na ten właśnie temat. Koniecznie przeczytaj to!
Cover
adobe stock

Grupa Żywiec podjęła decyzję o rezygnacji z produkcji bardzo cenionego piwa!

Obecnie w niemal wszystkich internetowych serwisach, które zajmują się handlowa tematyką pojawił się bardzo głośny news. News ten dotyczy tego, że Grupa Żywiec podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednego ze swoim popularnych piw. Na pewno jest to bardzo zła informacja dla sporej części koneserów piwa w Polsce. Jaki konkretnie produkt zniknie ze wszystkich sklepów?

Okazuje się, że Żywiec już nie będzie produkował piwa Brackiego Cieszyn. Jakby nie było Brackie Cieszyn cieszyło się bardzo dużą popularnością na przestrzeni wielu, wielu lat. Klienci je docenili przede wszystkim z uwagi na bardzo dużo walorów smakowych. Ten kultowy trunek wyróżniał się goryczką chmielową oraz także nutą cytrusową. Musimy podkreślić, że sprzedawany był na terenie całego naszego kraju zarówno w sklepach, barach, jak i także bardzo wielu restauracjach.

Z jakiego powodu właściciele Grupy Żywiec podjęli decyzję o zakończeniu produkcji piwa Brackiego Cieszyn? W mediach niestety nie pojawiły się jak dotąd żadne konkretne informacje na ten właśnie temat. W tym miejscu musimy jednak podkreślić, że decyzja o wycofaniu tego produkty ze sprzedaży wywołała w sieci naprawdę prawdziwą burzę. Na kilku forach internetowych pojawiło się bardzo dużo negatywnych komentarzy oraz także spekulacji o wszelkich przyczynach tejże zaistniałej sytuacji.

Promocje piw na Mistrzostwa Europy 2020 - sprawdźmy, gdzie możemy skorzystać ze specjalnych ofert!

Większość znanych handlowych sieci z okazji rozpoczętych Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej, do swoich sklepów wprowadziła przeróżne promocje dla wszystkich kibiców reprezentacji Polski. Co po niektóre gwarantują uzyskanie nawet kilku butelek czy też puszek smacznego piwka całkowicie gratis. W tym miejscu na pewno na wyróżnienie zasługuje znana już akcja sieci sklepów Lidl. Serdecznie zachęcamy, aby się zapoznać z najnowszą gazetką promocyjną tej sieci sklepów.

Co więcej warto także sprawdzić w nowych gazetkach promocyjnych innego rodzaju okazje cenowe na Mistrzostwa Euro 2020. Dlaczego warto? Sklepy objęły bardzo dużymi zniżkami bardzo dużo słodkich napojów gazowanych, jak i także przekąsek. Na pewno zarówno jedno, jak i także drugie będą wręcz niezbędne podczas oglądania meczów naszej polskiej reprezentacji. Tego możemy być pewni. Polecamy w szczególności promocję z chipsami za darmo. Gdzie takową promocję znajdziemy? Promocję tą znajdziemy we wszystkich sklepach z kolei z sieci Biedronka. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu DING.PL Na tym serwisie znajdziemy informacje o wszystkich aktualnie prowadzonych akcjach. Sprawdźmy je koniecznie i zdecydujmy, z której promocji skorzystamy. Czy warto? Jak najbardziej. Możemy dostać produkty znaczne taniej czy też nawet całkowicie za darmo. Zapowiada się świetnie!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama