Nav
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
bonprix
BonPrixdo końca 57 dni
żabka
Żabkado końca 8 dni
pepco
Pepcodo końca 9 dni
hala wola
Hala Wolado końca 26 dni
media expert
Media Expertdo końca 3 dni
cersanit
Cersanitdo końca 56 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 27 dni
media markt
Media Marktdo końca 27 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
dino
Dinodo końca 1 dzień
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 6 dni
hebe
Hebedo końca 2 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Znana sieć obniża ceny! Te produkty są dostępne dużo taniej

Biedronka to jedna z ostatnich sieci handlowych, która w związku z zerowym VAT-em ogłosiła promocje na artykuły spożywcze. Mimo, że produktów jest wiele tysięcy, klienci znajdą niskie ceny. Najlepsze jest to, że oferta jest już wprowadzona, mimo że ustawa wchodzi w życie dopiero we wtorek, 1 lutego. Zobacz, co możesz kupić taniej! Biedronka oferuje rabaty z powodu zerowego VAT-u Które produkty będą tańsze?
Cover
fot.media.biedronka.pl

Biedronka wprowadza zerowy VAT w sklepach.

Wcześniej pojawiła się informacja, że Biedronka wprowadziła w swoich sklepach wyższe ceny na podstawowe produkty spożywcze, takie jak mięso, wędliny, pieczywo czy nabiał. Rozczarowało to wielu klientów. Przedstawiciele firmy tłumaczyli, że jest to konieczne ze względu na wysoką inflację i rosnące ceny u dostawców. W Internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy od osób, które na co dzień robią zakupy w sieciach dyskontowych.

Promocja oferowana w związku z wejściem w życie zerowej stawki VAT ma być formą rekompensaty za wzrost cen wielu produktów. Sklepy Biedronka w całej Polsce oferują zniżki na podstawowe produkty spożywcze nawet do 5%. Dokładną kwotę określa ustawa.

Biedronka - Ile produktów zostało do tej pory objętych zerową stawką?

Biedronka podała w oficjalnym komunikacie, że obecnie sprzedaje ponad 3000 produktów z zerową stawką VAT i jeszcze większym rabatem. Nie jest to wielka kwota, ponieważ sieci dyskontowe oferujące podobne produkty, czyli Lidl i Kaufland gwarantują taką samą liczbę artykułów z rabatem, natomiast niektóre sklepy oferują ich więcej. Przykładowo Intermarche oferuje nawet 20 tys.

W nowym biuletynie promocyjnym Biedronki można już znaleźć ofertę z zerowym VAT-em. Znamy nową gazetkę Biedronki i możemy poinformować o najkorzystniejszych rabatach na pieczywo, masło i wędliny, a także mąkę, oleje i makarony. Wybór jest bardzo duży i znalezienie ulubionych produktów nie powinno być trudne. Wszystkie szczegóły znajdziecie w gazetce promocyjnej. Sprawdźcie, na których produktach możecie zaoszczędzić najwięcej!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama