Nav
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
kaufland
KauflandWażna za 4 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Zielony Desperados już trafił do sklepów! Znacie nowe piwo Desperados Melon Cooler?

Zielony Desperados Melon Cooler trafił do sklepów już ponad miesiąc temu. Piwo to nowość wprowadzona na rynek przez Grupę Żywiec na licencji Heinekena. Wiemy doskonale, w jakich sklepach można go znaleźć. Co kryje w sobie nowa butelka?
Cover
źródło: Desperados

Zielony Desperados to nowość

Desperados Melon Cooler o nietypowym kolorze i nowym smaku trafił na półki sklepowe już ponad miesiąc temu. Jako że nie wszędzie da się go znaleźć, jeszcze nie każdy zdołał go odkryć. Można się nieco zaskoczyć, w końcu najbardziej popularne z tej serii przez cały czas mimo wszystko są piwa w klasycznych złocistych lub czerwonych kolorach. Czy to będzie jeden z ulubionych i najbardziej zaskakujących produktów w tym sezonie?

Nowe piwo Desperados Melon Cooler w kolorze zielonym to smak łączący melona z klasycznym piwem aromatyzowanym ginem. Butelka 400 ml zawiera 4,5% alkoholu. W składzie znajdziemy m.in. gluten, wodę, słód jęczmienny, syrop glukozowy, kukurydzę, ekstrakt z chmielu, cukry, a także zagęszczone soki, substancje barwiące czy konserwujące. Do tej pory produkowano głównie trunki jasnoczerwone lub złociste, w tym roku na rynek wszedł nieco wcześniej już wariant Exotic Rum z marakują i limonką i nic nie wskazywało, że powitamy też bardziej trunek z wyglądu bardziej kosmiczny, a jednak to się stało.

Gdzie kupić piwo Desperados Melon Cooler?

Piwo Desperados Melon Cooler nie jest jeszcze tak bardzo popularne, jak inne produkty tej samej marki. Świadczy o tym, chociażby to, że rzadko można go znaleźć w gazetkach promocyjnych znanych sieci. Produkt kupimy aktualnie w Żabce, jednak trzeba mieć szczęście, bo nie w każdy punkt musi mieć go na stanie. Regularna cena nowości to 5,50 zł, a podczas promocji można było je zdobyć już po 3,33 zł.

Zielony Melon Cooler to nie jedyna nowość tej marki, jaka pojawiła się w sklepach. W tym roku do sprzedaży wprowadzono też wariant Cranberry Fizz żurawinowy, lekko kwaskowaty w połączeniu z oryginalnym smakiem tego piwa. Do tego, jak już wcześniej wspominaliśmy, dostępny jest też Exotic Rum, z jego zakupem jednak nie ma zbytniego problemu, bo często pojawia się w Biedronce.

Niestety nic nie wskazuje na to, by jakakolwiek sieć miała teraz promocję na nowego Desperadosa. Warto jednak przeglądać, aktualne gazetki, bo często można dowiedzieć się o wyjątkowych zniżkach na piwo. Przykładowo przed majówką w jednym ze znanych dyskontów zdobyć było można 12 sztuk gratis.

Szukaj piwa Desperados Melon Cooler w gazetkach promocyjnych na Ding.pl!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama