Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 5 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 4 dni
media markt
Media Marktdo końca 10 dni
agata
Agata do końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 6 dni
cersanit
Cersanitdo końca 10 dni
castorama
Castoramado końca 5 dni
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
meblobranie
Meblobraniedo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
Nav
Cover
Fot: Żabka / Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zabka.apb2c

Żappka – najchętniej pobierana aplikacja zakupowa.

Na początku marca pojawiła się Żappka – aplikacja sklepu franczyzowego Żabka. Za jej pomocą możemy zbierać punkty (żappsy), za każde nasze zakupy. 1 wydana złotówka to 4 żappsy, które będziemy mogli potem wymienić na popularne produkty. Żappka jest dostępna na telefony z Androidem i iOSem. Aplikacja zyskuje co chwila nowe funkcjonalności, a jej popularność stale rośnie. Obecnie jest jedną z najczęściej pobieranych, bezpłatnych aplikacji w Polsce.   

Żappka cały czas się rozwija. Ostatnio do aplikacji dodano nowe funkcje, która wyznacza indywidualne, spersonalizowane promocje, które zmieniają się w ciągu dnia. Wyjątkowe okazje zmienia się co dwie godziny i w otrzymamy w nich rabaty nawet do 50%. Pojawiła się też sekcja „wybrane dla Ciebie” – znajdziemy tam produkty dopasowane do naszych dotychczasowych zakupów, w bardzo promocyjnych cenach.

Aplikacja Żabki jest przejrzysta i prosta w użytkowaniu. Żappka została bardzo pozytywnie odebrana przez klientów, a atrakcyjne promocje przyciągają nowych chętnych do instalacji. Jest to cudowna nowość dla osób poszukujących spersonalizowanych dużych promocji!

 

Obserwuj nas
Zobacz także