Nav
lidl
Lidldo końca 1 dzień
rossmann
Rossmanndo końca 3 dni
aldi
Aldido końca 1 dzień
żabka
Żabkado końca 11 dni
netto
Nettodo końca 5 dni
aldi
Aldido końca 1 dzień
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 3 dni
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
hebe
Hebedo końca 1 dzień
media markt
Media Marktdo końca 1 dzień
action
Actiondo końca 4 dni
dino
Dinodo końca 4 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 9 dni
reserved
Reserveddo końca 16 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Zakupy bez haczyków: ALDI wprowadza prawdziwe promocje!

Proste zakupy i prawdziwe promocje już od 1 sztuki, bez haczyków. Sprawdź, dlaczego warto wybrać dyskont idący pod prąd trendów
Cover
Aldi Fot. Adobe Stock

Kiedy ostatnio cieszyłeś się promocją w sklepie, nie musząc czytać drobnego druku? Zapomnij o skomplikowanych promocjach 3 za 2 albo zniżkach dostępnych tylko dla posiadaczy kart rabatowych. Aldi od lat pokazuje, że proste zakupy to nie tylko modne hasło. To właśnie w tym sklepie możemy cieszyć się niższymi cenami od pierwszej zakupionej sztuki!

Promocje od pierwszej sztuki i żadnych haczyków!

Agnieszka Barańska, Dyrektor Obszaru Marketingu i Komunikacji Aldi w Polsce, podkreśla: "Chcemy, aby nasi klienci odczuli pozytywną energię płynącą nie tylko z tej kampanii, ale przede wszystkim z prostych zakupów w Aldi". Co więcej, dodaje: "Kiedy inni mówią kup w promocji 2+1, by zyskać 30% taniej, Aldi mówi: wystarczy, że kupisz 1 sztukę i już masz 30% taniej. Można? Można!”.

Już od ponad roku Aldi z dumą prezentuje hasło „Promocje zawsze od 1 sztuki”. Klienci wręcz zakochali się w tej prostej i klarownej formule. Zamiast skomplikowanych ofert typu "kup 3, zapłać za 2", wybierasz produkt, widzisz atrakcyjną cenę i... już! Bez zbędnych warunków czy kombinowania. A skoro klientów entuzjazm się nie kończy, sieć postanowiła dodać trochę pikanterii! Wchodząc w nowy miesiąc, Aldi przywitało nas kampanią o odświeżonym, bardziej energetycznym obliczu.

Aldi promocje od 1 sztuki
Oszczędzaj na zakupach już od pierwszego produktu! Fot. Materiały prasowe

Aldi rozumie wasze potrzeby!

Na początku sierpnia rozpoczęła się nowa odsłona kampanii „Promocje zawsze od 1 sztuki” w Aldi. Sieć tych sklepów postawiła na bezpośredni przekaz. Kolorowe, pełne humoru hasła, które bezpośrednio przemawiają do serc młodszych pokoleń. Hasła, które zapadają w pamięć, a dzięki nim zakupy w Aldi stają się prawdziwą przyjemnością. W kampanii nie zabrakło też miejsca dla Sonii Bohosiewicz. Polska aktorka swoją charyzmą i autentycznością przybliży klientom prostotę zakupów w Aldi.

Nie ważne, czy jesteś stałym klientem Aldi, czy dopiero zastanawiasz się nad odwiedzeniem jednego z marketów. Jedno jest pewne: sieć stawia na prostotę i korzyści, które są zrozumiałe dla każdego. Niezależnie od wieku czy doświadczenia zakupowego. Bo przecież każdy z nas zasługuje na promocję, nawet jeśli potrzebuje tylko jednej sztuki!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama