Nav
lidl
LidlWażna za 7 dni
żabka
Żabkado końca 8 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
carrefour
CarrefourWażna od jutra
netto
NettoWażna za 3 dni
rossmann
Rossmanndo końca 9 dni
media markt
Media Marktdo końca 22 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
biedronka
Biedronkado końca 21 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 22 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
sephora
Sephorado końca 22 dni
delikatesy centrum
Delikatesy CentrumWażna za 3 dni
dino
Dinodo końca 1 dzień
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Żabka dla wybranych. Kto zrobi w niej zakupy?

Na jednym z osiedli w Katowicach powstała wyjątkowa Żabka. By zrobić w niej zakupy trzeba spełnić jeden warunek. Kto może do niej się dostać? 
Cover
Żabka za ogrodzeniem Fot. Adobe Stock

Żabka posiada ponad 9 tysięcy sklepów w całej Polsce. Nic dziwnego! Cieszy się niezwykłą popularnością. Największą zaletą Żabki jest dostępność. Sklepy są otwarte w niedziele i święta. Żabka uratowała już nie jedną osobę. Jest często ostatnią deską ratunku, gdy zapomnimy czegoś kupić przed świętami. Dlatego nic dziwnego, że w sieci wybuchło wielkie zamieszanie, gdy powstał sklep tylko dla wybranych. Gdzie znajdziemy tę Żabkę i czy zrobimy w niej zakupy?

Żabka za płotem. To nie żart! 

Na osiedlu mieszkaniowym Dębowe Tarasy w Katowicach znajduje się Żabka. Sklep funkcjonuje od niedawna, jednak już wzbudził dosyć wielkie oburzenie w sieci. Powód? Sklep Żabka znajduje się się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Dodatkowo, na ogrodzeniu osiedla potencjalni klienci zobaczą znak: "Sklep Żabka tylko dla mieszkańców osiedla". Zasada jest przestrzegana bardzo surowo. Mimo wielu próśb, ochrona nie wpuszcza nikogo z zewnątrz.   

Oceny Żabki tylko dla mieszkańców osiedla
Żabka na Osiedlu Dębowe Tarasy nie ma wysokich ocen. Fot. Google Maps

Tylko dla mieszkańców osiedla? Żenada! 

Żabka za ogrodzeniem zbudziła wiele emocji. Niektórzy uważają, że takie rozwiązanie jest bardzo fajne i powinno być wprowadzone do innych miejsc. Przeważają jednak żarty oraz oburzenie. W Google Maps można sprawdzić opinie o tej placówce. Oceny sklepu nie są wysokie. Mniejsza ilość gwiazdek, wynika właśnie z ekskluzywności lokalu. Przyzwyczailiśmy się, że Żabka jest sklepem dla każdego i jest na wyciągnięcie ręki. Nic dziwnego, że wiele osób jest oburzonych taką selekcją klientów. Nie brakuje też skarg na obsługę.  

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama