Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna za 22 dni
obi
OBIWażna od dzisiaj
lidl
LidlWażna od 2018-12-17
agata
Agata Ważna za 2 dni
leroy merlin
Leroy MerlinWażna za 15 dni
polomarket
POLOmarketWażna od dzisiaj
norauto
NorautoWażna za 6 dni
media expert
Media ExpertWażna za 8 dni
maxi zoo
Maxi ZOOWażna od dzisiaj
bonprix
BonPrixWażna za 8 dni
tesco supermarket
Tesco SupermarketWażna od jutra
mila
MILAWażna za 6 dni
Nav
Cover

WOŚP 2018 – co trzeba wiedzieć?

Już 14 stycznia 2018 roku odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas WOŚP 2018 wolontariusze ponownie wyjdą na ulice i będą zbierać pieniądze do puszek w szczytnym celu. Tym razem uzyskane środki przeznaczone zostaną „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Dowiedz się więcej!

WOŚP 2018 – jaki jest cel w tym roku?

W tym roku odbędzie się już 26. Finał WOŚP! 14 stycznia 2018 roku podczas WOŚP 2018 w całej Polsce wolontariusze będą zbierać pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Wsparcie finansowe podstawowych oddziałów neonatologicznych jest niezwykle ważne. W wielu szpitalach nadal nie ma wystarczającej ilości specjalistycznego sprzętu, niezbędnego do ratowania życia malutkich dzieci.

WOŚP 2018 – czy w tym roku padnie rekord zebranych pieniędzy?

Ubiegłoroczny 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był niezwykłym sukcesem. Udało się uzbierać 105 570 801,49 zł! Czy 26. Finał WOŚP uzbiera większą sumę? Przekonamy się niedługo!

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - jakie wydarzenia?

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z pewnością będzie wyjątkowy. W całej Polsce zostaną zorganizowane liczne wydarzenia kulturalne oraz koncerty znanych gwiazd. O godzinie 20.00 tuż przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zostanie puszczone światełko do nieba, czyli świetlny happening WOŚP, który jest coroczną tradycją i symbolem akcji. Transmisją telewizyjną WOŚP 2018 zajmie się Grupa TVN.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w WOŚP 2018 i przekazania choćby małej kwoty na sprzęt potrzebny do leczenia malutkich dzieci. Pamiętaj 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w tą niedzielę!

Obserwuj nas