Polecane gazetkiZimowe wyprzedaże 2018
S3 wosp

WOŚP 2018 – co trzeba wiedzieć?

Już 14 stycznia 2018 roku odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas WOŚP 2018 wolontariusze ponownie wyjdą na ulice i będą zbierać pieniądze do puszek w szczytnym celu. Tym razem uzyskane środki przeznaczone zostaną „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Dowiedz się więcej!

WOŚP 2018 – jaki jest cel w tym roku?

W tym roku odbędzie się już 26. Finał WOŚP! 14 stycznia 2018 roku podczas WOŚP 2018 w całej Polsce wolontariusze będą zbierać pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Wsparcie finansowe podstawowych oddziałów neonatologicznych jest niezwykle ważne. W wielu szpitalach nadal nie ma wystarczającej ilości specjalistycznego sprzętu, niezbędnego do ratowania życia malutkich dzieci.

WOŚP 2018 – czy w tym roku padnie rekord zebranych pieniędzy?

Ubiegłoroczny 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był niezwykłym sukcesem. Udało się uzbierać 105 570 801,49 zł! Czy 26. Finał WOŚP uzbiera większą sumę? Przekonamy się niedługo!

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - jakie wydarzenia?

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z pewnością będzie wyjątkowy. W całej Polsce zostaną zorganizowane liczne wydarzenia kulturalne oraz koncerty znanych gwiazd. O godzinie 20.00 tuż przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zostanie puszczone światełko do nieba, czyli świetlny happening WOŚP, który jest coroczną tradycją i symbolem akcji. Transmisją telewizyjną WOŚP 2018 zajmie się Grupa TVN.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w WOŚP 2018 i przekazania choćby małej kwoty na sprzęt potrzebny do leczenia malutkich dzieci. Pamiętaj 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w tą niedzielę!

Obserwuj nas
Komentarze
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.