Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketwygasła dnia 2019-06-25
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
jysk
Jyskdo końca 6 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
media markt
Media Marktdo końca 4 dni
agata
Agata do końca 4 dni
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
cersanit
Cersanitdo końca 4 dni
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
mila
MILAWażna od jutra
meblobranie
Meblobraniedo końca 4 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 4 dni
Nav
Cover
Fot: Galeria Młociny / Źródło: https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial/

Wielkie otwarcie Galerii Młociny! Gdzie Primark?

23 maja 2019 o godzinie 12:00 odbyło się wielkie otwarcie Nowego Centrum Handlowego: Galeria Młociny. Wiele osób czekało w kolejce, by skorzystać ze specjalnych ofert takich sklepów jak Media Markt, Sephora, Biedronka czy Xiaomi, o którym pisaliśmy niedawno.

Galeria Młociny została zaprojektowana tak, by dogodzić mieszkańcom Warszawy. Obiekt jest dopasowany dla każdego. Zachwyca swoją piękną estetyką, wygodą zakupów oraz ogromną ofertą gastronomiczną. Galeria Młociny nie tyle zachęca do zakupów, ile do spędzania w niej czasu. Jest to idealne miejsce spotkań ze znajomymi. W Centrum handlowym będziemy mogli pójść do kina, kręgielni, klubu fitness czy na lunch z przyjaciółmi. Część gastronomiczna jest połączona z tarasem. Strefa ta na pewno wzbudzi wielkie zainteresowaniem latem. Właściciele Centrum Handlowego planują organizować w tej strefie różne występy.

Wiele osób spodziewało się, że na otwarciu Galerii Młocinym, będziemy mogli cieszyć się pierwszym sklepem Primark. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych marek w Polsce. W 2018 roku ogłoszono, że pierwszy Primark, z czterech planowanych, ma pojawić się w Galerii Młociny. Na otwarcie tego sklepu będziemy musieli czekać około 5 miesięcy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Primark pojawi się między wakacjami a Bożym Narodzeniem.

Obserwuj nas
Zobacz także