Nav
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
dino
Dinodo końca 10 dni
aldi
Aldido końca 3 dni
carrefour
Carrefourdo końca 3 dni
netto
NettoWażna od jutra
aldi
Aldido końca 3 dni
media markt
Media Marktdo końca 16 dni
rossmann
Rossmanndo końca 8 dni
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 8 dni
action
Actiondo końca 5 dni
hebe
Hebedo końca 27 dni
delikatesy centrum
Delikatesy CentrumWażna od jutra
tchibo
Tchibodo końca 21 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Wielkanocna akcja charytatywna w Lidlu

Lidl w najbliższych dniach zorganizuje zbiórki żywności w wybranych sklepach na terenie całej Polski. Akcja ma na celu pomóc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Zebrane produkty spożywcze trafią do potrzebujących osób.
Cover
Zbiórka żywności Fot. Lidl

Zbliżają się święta Wielkanocne. Niestety nie wszyscy ludzie mogą pozwolić sobie na obfite święta. Lidl chce po raz kolejny pomóc ludziom, którzy borykają się z trudnościami. Dyskont wraz z Caritas Polska oraz Federacją Polskich Banków Żywności zorganizuje zbiórkę żywności. W tym roku akcje będą przeprowadzane w wybranych sklepach na terenie całej Polski. Dzięki tej zbiórce, osoby potrzebujące będą miały szansę na urozmaicone i smaczne posiłki w czasie świąt. Pierwsza zbiórka odbędzie się już w piątek, 17 marca!

Pomagaj z siecią sklepów Lidl 

Pracownicy i klienci sklepów Lidl Polska będą mieli kolejną okazję, aby pomóc potrzebującym poprzez przekazanie żywności. W obliczu rosnących kosztów utrzymania, wielu ludzi nie stać na zakupy przed świętami. Dlatego w wybranych sklepach Lidl Polska, zostaną umieszczone kosze, do których można będzie wrzucać produkty spożywcze. Zebrane w ten sposób produkty trafią bezpośrednio do ludzi, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Lidl od ponad dwóch dekad aktywnie współpracuje z organizacjami, które angażują się w pomoc potrzebującym. Co roku przed Wielkanocą oraz Świętami Bożego Narodzenia organizowane są zbiórki. Podczas nich zbierane są produkty spożywcze. Lidl przekazuje je takim organizacjom jak Caritas Polska oraz Federacji Polskich Banków Żywności. Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej, Aleksandra Robaszkiewicz jest bardzo wdzięczna za zaangażowanie klientów i pracowników. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, sieć przekazuje kilkadziesiąt ton produktów spożywczych. Ta żywność wprowadza pozytywną zmianę w świątecznym nastroju w wielu polskich domach. 

Jak przekazać produkty dla potrzebujących? 

W dniach 17-18 marca odbędzie się zbiórka na rzecz Caritas Polska. Natomiast w dniach 24-25 marca zebrane produkty zostaną przekazane lokalnym Bankom Żywności. Jeśli chcesz wspomóc zbiórkę żywności Lidla, nic trudnego! W okolicy kas zostaną umieszczone specjalne kosze. To właśnie do nich klienci będą mogli wrzucać produkty o długi termin przydatności do spożycia. Lidla zachęca do podarowania takich produktów jak mąka, makaron, cukier, olej, konserwy, przetwory, bakalie oraz słodycze. Na stronie internetowej kimjestesmy.lidl.pl dostępna jest kompletna lista sklepów, którą biorą udział w zbiórce.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama