Nav
lidl
LidlWażna od jutra
dino
Dinodo końca 2 dni
aldi
Aldido końca 7 dni
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
netto
NettoWażna od jutra
aldi
Aldido końca 7 dni
media markt
Media Marktdo końca 13 dni
rossmann
Rossmanndo końca 5 dni
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 5 dni
action
Actiondo końca 2 dni
hebe
Hebedo końca 10 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
tchibo
Tchibodo końca 18 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Nowości

Warka wprowadza zupełną nowość w Polsce: piwo energetyczne

Warka stworzyła zupełnie innowacyjny produkt. Wykracza on poza znany dotychczas segment piw bezalkoholowych. To rewolucyjna mieszanka składników: orzeźwiającego piwa bezalkoholowego, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. Będzie to idealne połączenie orzeźwienia i energii!
Cover
Piwo energetyczne Fot. Adobe Stock

Warka nieustannie stara się wyprzedzać trendy. Marka co chwilę wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów tworząc nowe cuda. To właśnie Warka jako pierwsza wprowadziła na rynek radlery. Od kilku lat możemy też próbować ich produkty w wersji bezalkoholowej. Teraz w sklepach zacznie się pojawiać kompletnie nowy napój. Dowiedz się więcej! 

Piwo, które jest... napojem energetycznym

Warka zauważyła rosnącą popularność napojów energetycznych wśród młodych dorosłych. Dlatego postanowiła stworzyć kompletnie nowy produkt, czyli Warka 0,0% Energy. Napój będzie dostępny w dwóch smakach: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Nowe piwo bezalkoholowe o smaku mango i cytrusów znajdziemy wyłącznie w wybranych sklepach sieci Biedronka. Pod koniec lutego Warka planuje rozszerzyć dystrybucje. Napoje wtedy trafią do innych sklepów na terenie całej Polski. 

Warkę 0,0% Energy znajdziemy w puszkach o pojemności 500 ml oraz w 4-paku. Napój jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. 

Warka dla miłośników gier

Dyrektor marketingu Warki, Marcin Filipak, twierdzi, że Warka jako pierwsza marka weszła w świat gier. To właśnie ten producent piwa stworzył platformę "Warka Planet of Games", turnieje i loterię dla graczy. To właśnie fani gier zainspirowali firmę do stworzenia zupełnie nowego napoju. Warka 0,0% Energy to połączeniem piwa 0,0%, lemoniady i napoju energetycznego. Ma ono za zadanie orzeźwić ludzi podczas wielogodzinnych sesji gier z przyjaciółmi. Napój ten spotkał się ze świetnymi opiniami badanych użytkowników. Marcin Filipiak wierzy, że ten nowy produkt zapoczątkuje zupełnie nową kategorię napojów. Oficjalna premiera tej ekscytującej mikstury będzie miała miejsce podczas IEM w Katowicach.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama