Nav
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
rossmann
Rossmanndo końca 2 dni
jula
Julado końca 12 dni
żabka
Żabkado końca 10 dni
pepco
Pepcodo końca 4 dni
castorama
Castoramado końca 17 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 15 dni
aldi
AldiWażna za 2 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 11 dni
media markt
Media Marktdo końca 11 dni
action
Actiondo końca 3 dni
dino
Dinodo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 4 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Nowości

Warka wprowadza zupełną nowość w Polsce: piwo energetyczne

Warka stworzyła zupełnie innowacyjny produkt. Wykracza on poza znany dotychczas segment piw bezalkoholowych. To rewolucyjna mieszanka składników: orzeźwiającego piwa bezalkoholowego, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. Będzie to idealne połączenie orzeźwienia i energii!
Cover
Piwo energetyczne Fot. Adobe Stock

Warka nieustannie stara się wyprzedzać trendy. Marka co chwilę wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów tworząc nowe cuda. To właśnie Warka jako pierwsza wprowadziła na rynek radlery. Od kilku lat możemy też próbować ich produkty w wersji bezalkoholowej. Teraz w sklepach zacznie się pojawiać kompletnie nowy napój. Dowiedz się więcej! 

Piwo, które jest... napojem energetycznym

Warka zauważyła rosnącą popularność napojów energetycznych wśród młodych dorosłych. Dlatego postanowiła stworzyć kompletnie nowy produkt, czyli Warka 0,0% Energy. Napój będzie dostępny w dwóch smakach: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Nowe piwo bezalkoholowe o smaku mango i cytrusów znajdziemy wyłącznie w wybranych sklepach sieci Biedronka. Pod koniec lutego Warka planuje rozszerzyć dystrybucje. Napoje wtedy trafią do innych sklepów na terenie całej Polski. 

Warkę 0,0% Energy znajdziemy w puszkach o pojemności 500 ml oraz w 4-paku. Napój jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. 

Warka dla miłośników gier

Dyrektor marketingu Warki, Marcin Filipak, twierdzi, że Warka jako pierwsza marka weszła w świat gier. To właśnie ten producent piwa stworzył platformę "Warka Planet of Games", turnieje i loterię dla graczy. To właśnie fani gier zainspirowali firmę do stworzenia zupełnie nowego napoju. Warka 0,0% Energy to połączeniem piwa 0,0%, lemoniady i napoju energetycznego. Ma ono za zadanie orzeźwić ludzi podczas wielogodzinnych sesji gier z przyjaciółmi. Napój ten spotkał się ze świetnymi opiniami badanych użytkowników. Marcin Filipiak wierzy, że ten nowy produkt zapoczątkuje zupełnie nową kategorię napojów. Oficjalna premiera tej ekscytującej mikstury będzie miała miejsce podczas IEM w Katowicach.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama