Nav
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
rossmann
Rossmanndo końca 2 dni
jula
Julado końca 12 dni
żabka
Żabkado końca 10 dni
pepco
Pepcodo końca 4 dni
castorama
Castoramado końca 17 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 15 dni
aldi
AldiWażna za 2 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 11 dni
media markt
Media Marktdo końca 11 dni
action
Actiondo końca 3 dni
dino
Dinodo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 4 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy

W Żabce nowy smak Somersby. Nie zapomnij spróbować!

W mediach społecznościowych krążą informację o tym, że Somersby wypuszcza nową linie smakową. To prawda, pytanie tylko gdzie dostaniemy nowy smak i przede wszystkim jak on będzie smakował?
Cover
adobe stock

Nowy napój alkoholowy jaki wypuściła marka Somersby można nabyć w sieci Żabka. 

Marka Somersby cieszy się ogromną popularnością. W swojej ofercie ma wiele smakowych piw. Wśród nich do tej pory można było spróbować:  Somersby Sparlking Rose oraz Somersby Wild Berries. Te dwa napoje pojawiły się zresztą w sprzedaży w tym samym czasie. Sezon grillowania, spotkań z przyjaciółki czy pikników dopiero przed nami. Czas więc na nowy napój i smak, a ten z kolei nosi nazwe: Passion Fruit& Orange. Do tej pory nowych smaków można było nabyć w Biedronce. Tym razem jednak będzie inaczej i to do Żabki możemy się udać po nowy produkt, który jest w cenie 5 złotych.

Napój o smaku Marakui z pomarańczą

Jeśli szukamy letniego orzeźwienia, połączenia cytrusów z egzotyką, to właśnie to wszystko znajdziemy w tym napoju. Kompozycja tych właśnie smaków, to idealne dopełnienie letnich scenerii. To także świetna ulga dla spragnionych smakoszy owocowych piw. Smak ten przenosi nas na chwilę w tropiki, aby jeszcze bardziej cieszyć się słońcem. Napój do tej pory był dostępny za granicą na przykład w Niemczech. Pierwsze doniesienia, mówią, że piwo to ma bardzo wyrazisty smak marakui. Jednak w połączeniu ze słodkim smakiem, stanowi gwarancję odpowiednio dobranej mieszanki smakowej. Polacy bardzo dobrze znają napoje alkoholowe Somersby. Do tej pory mogli poznać takie smaki jak: SomersbySparklingRose, Somersby Apple, SomersbyBlackberry, Somersby Mango &Lime, SomersbyWatermelon czy też bezalkoholowe SomersbyPear i Somersby Wild Berry. Marka utrzymuje od wielu lat silną pozycję na rynku. To świadczy tylko o dobrym smaku i dbałości o klienta. Nowa edycja z pewnością odniesie sukces także w naszym kraju. Wszyscy przecież szukamy ciekawych smaków, w otaczającym nas świecie.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama