Nav
lidl
Lidldo końca 35 dni
rossmann
Rossmanndo końca 4 dni
delisso
Delissodo końca 10 dni
żabka
Żabkado końca 2 dni
kakto.pl
Kakto.plWażna za 5 dni
media expert
Media Expertdo końca 4 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 7 dni
biedronka
Biedronkado końca 3 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 4 dni
media markt
Media Marktdo końca 4 dni
action
Actiondo końca 2 dni
dino
Dinodo końca 2 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 10 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Porady

W Rossmannie wywołasz zdjęcia na każdą okazję! Oto jak to zrobić!

Zastanawiasz się jak wywołać zdjęcia w Rossmannie? Jest na to więcej sposobów, niż myślisz. Specjalne kioski stacjonują w drogeriach już od lat, jednak niektórzy do dziś boją się z nich korzystać. To usługa prostsza, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Wystarczy wiedzieć te rzeczy!
Cover
źródło: Adobe Stock

Podpowiadamy, jak wywołać zdjęcia w Rossmannie

Rossmann od wielu lat pozwala wywoływać zdjęcia, większość osób przywykła do usługi na tyle, że nawet nie musi się zastanawiać nad tym, jak skorzystać ze specjalnej budki. Są jednak też tacy, którzy poznanie tego, jak ona działa odkładają na później. Nie ma się czego bać, tym bardziej że sieć oferuje aż kilka różnych sposobów, na to, by przelać swoje wspomnienia na papier.

  • Po pierwsze można odwiedzić placówkę Rossmann i stanąć przed fotokioskiem Cewe. Swoje zdjęcia zgrywa się z pendrive lub bezpośrednio z telefonu przez kabel podpięty do urządzenia. Wystarczy wybrać interesujące nas opcję m.in. rozmiar i rodzaj papieru (połysk/mat) i zacząć drukowanie.
     
  •  Drugim sposobem jest Aplikacja CEWE Fotoświat. Zdjęcia przesyła się do fotokiosku prosto z aplikacji. Po zeskanowaniu kodu QR i rozpocznie się drukowanie. Z opcji skorzystają zarówno użytkownicy Smartfonów, jak i iPhonów.
     
  • Można też zamówić zdjęcia przez internet dzięki stronie: https://www.fotouslugi.pl/zdjecia/cewe-zdjecia-natychmiastowe.html. Wtedy w wybranym miejscu po 30 minutach będziemy mogli wydrukować swoje zdjęcia.
zdjęcia w Rossmannie
źródło: Adobe Stock

Nie tylko klasyczne zdjęcia w Rossmann, oto co jeszcze można zrobić!

Jeśli wiesz już jak wywołać zdjęcia w Rossmannie, powinieneś jeszcze wiedzieć, że to nie jedyna opcja w fotokiosku, z jakiej można skorzystać. Oferta jest bardzo bogata, a na klientów czeka m.in. możliwość zrobienia fotoksążek, fotoobrazów, kartek fotoplakatów, kalendarzy czy fotoprezentów, np. kubków okolicznościowych. Wszystkie mogą być pomysłem na prezent urodzinowy czy świąteczny.
Jeśli chodzi o wymiary wybranych projektów, wybór też jest dość imponujący. Można zamówić fotokalendarz w kilku formatach np. A4, A3 w poziomie lub pionie, fotoksiążkę A4 o wymiarach 30x30 lub 20x20 cm czy fotoalbum o wielkości 30x30, 20x20, 15x15 i 10x10 cm.

Rossmann świetną alternatywą dla profesjonalnych salonów fotograficznych

Wywoływanie zdjęć w Rossmann może mieć wielu sceptyków oczekujących od swoich pamiątek najwyższej jakości. Sieć zapewnia jednak, że ma w ofercie w pełni profesjonalny papier fotograficzny, a jakość fotografii jest naprawdę bardzo dobra. Klienci korzystają często z usług Cewe, chcąc zebrać do albumu pamiątki z wakacji, czy zrobić mały upominek do ramki. Cena usług jest dość atrakcyjna i konkurencyjna, za wydruk zdjęcia zapłacimy najmniej 0,99 zł, a fotoksiążka o objętości 28 stron kosztuje około 59,00 zł.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama