Cover

W najlepszym porządku

Największą akcję promocyjną w tym tygodniu przeprowadziła Biedronka. Cała gazetka poświęcona jest sprzątaniu.

W sklepie kupimy artykuły do sprzątania, przedmioty pomocne przy praniu i prasowaniu.

Wart polecenia jest pokrowiec na deskę do prasowania. Sama przyznam, że kupiłam jeden z nich. Ostatni służył mi dwa lata i też został kupiony w Biedronce.

Zobaczcie jak odmieniłam swoją starą deskę do prasowania:

 

Zachęcam Was również do zakupu szczotek do szorowania w bardzo fajnych kolorach i wzorach. Posłużą Wam do mycia naczyń, podłogi i innych powierzchni w Waszym domu.

 

 

Moją uwage przykuły również składane, silikonowe wiadra. Uważam, że jest to bardzo fajny wynalazek. W domu potrzebne są nam wiadra i mniejsze wiaderka do sprzątania, ale zawsze zajmują dużo miejsca. Te, które znajdziecie w Biedronce zajmują bardzo mało miejsca, bo można je złożyć.

 

Suszarki do prania kupimy w tym tygodniu w dwóch sklepach:

W miesiącu sierpniu za niewielkie pieniądze posprzątamy z Rosmmanem. Ma w swojej ofercie wiele nowych produktów, a te które już znacie kupicie w promocyjnych cenach.

Ostatnie dni promocji czekają na nas w Tesco.

Uważam, że warto w tym tygodniu wybrać się do Biedronki. Za każdym razem, gdy sklep wprowadza "Akcję Sprzątanie", można kupić w nim wiele potrzebnych gadżetów. Tylko część z nich została pokazana przeze mnie  w tym artykule. Zachęcam Was do przejrzenia całej gazetki. Llink do niej znajdziecie pod artykułem.

Pozdrawiam i do następnego artykułu, w którym będę szukała dla Was ciekawych promocji.

Kinga

Obserwuj nas