Nav
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
kaufland
KauflandWażna za 4 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Nowości

Unikalne piwo APA od Karola Okrasy w Lidlu!

Piwa rzemieślnicze cieszą się dużą popularnością w Polsce i na świecie. Nic dziwnego, więc że po raz drugi Karol Okrasa podjął współpracę z Browarem PINTA. Kucharz stworzył nową propozycję piwa APA z dodatkiem trawy żubrowej i kolendry. Napój można znaleźć w sklepach Lidl. Dowiedz się więcej! 
Cover
Piwo APA Okrasy Fot. Materiały prasowe Lidla

Browar PINTA i Karol Okrasa po raz drugi łączą siły! Wspólnie stworzyli wyjątkowe piwo, które będzie dostępne w sklepach Lidl od czwartku 20 kwietnia. Tym razem jest to lekkie i aromatyczne APA, wzbogacone o trawę żubrową i kolendrę. Poprzednio wprowadzili na rynek Porter Bałtycki, który zyskał duże zainteresowanie. Czy nowy trunek zyska takie samo uznanie? 

Nowe piwo rzemieślnicze

Piwa rzemieślnicze, czyli kraftowe, cieszą się rosnącą popularnością od wielu lat. W Polsce piwna rewolucja rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Dzięki niej dzisiaj mamy duży wybór piw kraftowych. Dodatkowo są one łatwo dostępne. Można je kupić w wielu sklepach, w tym takich jak Lidl Polska. Trunki te charakteryzują się unikalnym smakiem i aromatem. Piwowarzy nie tylko kładą nacisk na poszczególne składniki. Podczas produkcji, istotny jest również sposób fermentacji i dojrzewania danego piwa.

piwo kraftowe APA Okrasy
Nowa propozycja trunku od Karola Okrasy! Fot. Materiały prasowe Lidl

American Pale Ale (APA) to jasne piwo o górnej fermentacji, z delikatną goryczką i głębokim smakiem. Nowa propozycja od Karola Okrasy i Browaru PINTA, którą znajdziemy w Lidlu, to APA chmielone odmianami Amarillo®, Talus® oraz Azacca®, z dodatkiem trawy żubrowej i kolendry. Efektem jest lekkie, orzeźwiające, jasne piwo o zbalansowanym, ale unikalnym aromacie i smaku. Połączenie trawy żubrowej z Otuliny Biebrzy, aromatycznej kolendry z Indii i amerykańskich odmian chmielu daje wyraźnie rześki, limonkowy profil. Smak i aromat idealnie pasują do ciepłych miesięcy. Ten trunek nie kończy współpracy Karola Okrasy z Browarem PINTA. Planują oni wprowadzenie jeszcze kolejnych propozycji, dostosowanych do pór roku.

Piwo Karola Okrasy dostępne w Lidlu! 

promocja na piwo w lidlu
Promocja na piwo w Lidlu! 

Najnowsza propozycja Karola Okrasy i Browaru PINTA, będzie dostępna w sklepach sieci Lidl Polska od 20 kwietnia. Dodatkowo w dniach od 20 do 22 kwietnia będzie obowiązywać specjalna promocja! Kupując dwa piwa APA od Karola Okrasy i Browaru PINTA, zapłacimy tylko 8,99 zł za jedną butelkę. Jej cena standardowa to 9,99 zł. 

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama