Nav
lidl
Lidldo końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 4 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
netto
Nettodo końca 6 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 4 dni
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
hebe
Hebedo końca 2 dni
media markt
Media Marktdo końca 2 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 10 dni
reserved
Reserveddo końca 17 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy

Szukasz najlepszych ofert na klocki LEGO? Sprawdź gdzie oferują zniżki na zestawy LEGO właśnie teraz

Klocki LEGO są popularne nie tylko wśród dzieci, ale cieszą się nimi także dorośli! Co tu się dziwić - klocki są świetne! Są też bardzo przystępne cenowo, dlatego podpowiadamy, gdzie można je znaleźć taniej.
Cover

Klocki LEGO

Pierwszym sukcesem firmy były klocki w kształcie cegiełek które do dziś cieszą się popularnością. Od tego czasu firma rozszerzyła swój wybór klocek, aby umożliwić bardziej kreatywne kombinacje i konstrukcje. Dziś fani produktu mogą zakupić zestawy klocek, aby zbudować swoje własne niesamowite kreacje. Zestawy te nie zawsze są tanie, ale możliwe jest znalezienie ofert i rabatów na nie, jeśli się rozejrzeć.

Lidl oferuje zestawy 11017 Classic kreatywne potwory, 41677 Friends Leśny Wodospad, 41697 Friends Pojazd do ratowania żółwi, 60322 Samochód wyścigowy, 60323 Samolot kaskaderski, 71757 Mech Ninja Lloyda, 42117 Samolot wyścigowy, 42133 Ładowarka teleskopowa w cenie jedynie 39,99 zł! To nawet o 50% taniej niż w niektórych sklepach!

zestaw lego lidl
Zestaw klocków Lego w Lidlu fot. Lidl

W Media Expert jest kod rabatowy na klocki LEGO! Pozwoli on zaoszczędzić nawet 200 zł na większych zestawach. Wystarczy przy zakupie wpisać ZABAWKI-1. Promocja obowiązuję do 24.12.2022, a produkty objęte zniżką są oznaczone na stronie internetowej.

W Smyku też jest bogata oferta na klocki LEGO, zniżka na różne zestawy jest od 10% do 20%, listę produktów objętych promocją można zobaczyć na stronie internetowej sklepu!

O firmie LEGO

Co ciekawe, firma LEGO nie zawsze produkowała kolorowe plastikowe klocki. W rzeczywistości, kiedy po raz pierwszy została założona w 1932 roku przez Ole Kirka Christiansena w Danii, firma produkowała między innymi drewniane zabawki. Dopiero piętnaście lat po założeniu firmy zdecydowano się przestawić na produkcję plastikowych zabawek. Dziś myślimy o LEGO jako o synonimie tętniących życiem zabawek z dzieciństwa, ale interesujące jest to, gdzie firma zaczęła i jak jej produkt zmieniał się w czasie.

Najpopularniejsze zestawy LEGO

Firma LEGO produkuje szeroką gamę zestawów zarówno dla młodszych jak i starszych o różnym stopniu skomplikowania. Do najpopularniejszych zestawów należą klasyczne zestawy klocków, takie jak LEGO City, Duplo, Bionicle, Technic, Friends, Star Wars i Ninjago. Każdy zestaw zawiera zazwyczaj wiele elementów, które można łączyć, aby stworzyć trójwymiarowe budowle lub pojazdów. Zestawy LEGO są bardzo popularne i poszukiwane, a wielu kolekcjonerów lubi budować własne, unikalne kreacje z tych wszechstronnych klocków. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego prezentu dla dziecka, czy po prostu chcesz oddać się własnej kreatywnej pasji, LEGO jest idealną zabawką!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama