Cover

Świece zapachowe na jesienne wieczory

Nie ma chyba nic przyjemniejszego od jesiennego wieczoru spędzonego z kubkiem gorącej herbaty pod ciepłym kocem, kiedy za oknem szaro i ponuro. temu wspaniałemu klimatowi uroku dodać może tylko blask ognia. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na kominek w salonie, dlatego też idealną namiastką tej przyjemności są pięknie pachnące świece

Na rynku istnieje ogromny wybór produktów, we wszelkich dostępnych kolorach i zapachach. Na jesienne wieczory doskonale sprawdzą się świece w złotych, czerwonych czy pomarańczowych odcieniach, przywodzących na myśl jesienne liście. Idealnie skomponują się zapachem jesieni, podkreślając jej wyjątkowy nastrój. Jak wiemy, jesień to czas, który nieodłącznie kojarzy nam się z nadchodzącą wielkimi krokami zimą i świętami. Jeśli tęsknimy już za tym magicznym czasem, możemy stworzyć sobie namiastkę tego wyjątkowego klimatu, zapalając świecę o przyjemnym zapachu cynamonu czy imbiru. 

Swoich zwolenników mają też świece pachnące lasem. Jesień to czas, w którym zdarzają się jeszcze w miarę ciepłe wieczory. Idealne więc będą świece w formie lampionów, które z powodzeniem możemy użyć na balkonie czy tarasie. Świece w formie latarenek dodatkowo stworzą wyjątkowy klimat i staną się niebanalną ozdobą naszego wnętrza. 

Wybór świec dostępnych na rynku jest ogromny. Możemy przebierać w kolorach, zapachach, kształtach, a nawet surowcu, z których zostały wykonane. Najlepsze będą te z naturalnego wosku pszczelego lub sojowego, są bowiem zupełnie nieszkodliwe dla naszego organizmu.

Obserwuj nas