Nav
biedronka
BiedronkaWażna za 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 2 dni
jula
Julado końca 12 dni
żabka
Żabkado końca 3 dni
pepco
Pepcodo końca 4 dni
castorama
Castoramado końca 3 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 17 dni
hildebrandt
HildebrandtWażna za 2 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 13 dni
home&you
home&youdo końca 8 dni
action
Actiondo końca 3 dni
dino
Dinodo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 11 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy

Sunset Suits powraca na polski rynek!

Popularna w latach dziewięćdziesiątych marka mody męskiej Susnet Suits wraca do Polski. Reaktywacji podejmuje się marka Giacomo Conti.
Cover
adrobe stock

Sunset Suits była największą w Polsce firmą specjalizującą się w modzie męskiej w latach dziewięćdziesiątych. Ich garnitury były znane również za granicą i zdobiły przez wiele lat Polską Reprezentację Olimpijską. Niestety od 2006 roku firma zaczęła powoli przynosić straty, więc musieli wycofać się ze sprzedaży.

Garnitury marki Sunset Suits będziemy mogli ponownie zakupić dzięki właścicielom Giacomo Conti, których sklep również zajmuje się modę męską. Osoby stojące za reaktywacją marki to Zbigniew Markowski, Karol Olejniczak i Michał Włocławski. Managerowie pracowali wiele lat w Sunset Suits, więc znają firmę od podszewki.    

Sunset Suits jest kojarzona przez wiele pokoleń, zarówno w Polsce jak i za granicą. Ich garnitury mają przepiękne fasony. Sunset Suits słynie z eleganckich i dobrych gatunkowo kompletów. Wiadomość o reaktywacji wywoła na pewno nie małe zamieszanie w świecie męskiej mody.

pixabay.com
Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama