Polecane

Nav
lidl
LidlWażna za 6 dni
carrefour
Carrefourdo końca 11 dni
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
jula
Julado końca 17 dni
obi
OBIOstatni dzień promocji!
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 9 dni
norauto
Norautodo końca 15 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 9 dni
media expert
Media Expertdo końca 8 dni
biedronka
Biedronkado końca 15 dni
pepco
PepcoWażna za 2 dni
kaufland
Kauflanddo końca 1 dzień
freshmarket
Freshmarketdo końca 7 dni
Nav
Cover

Stwórz swoje ulubione lody w domu

Wraz z nadejściem ciepłych dni zaczynamy coraz częściej sięgać po lody. Nie zawsze są one jednak pod ręką, a poza tym niektóre z nich nafaszerowane są wręcz chemią. Nie musimy jednak kupować tego, co narzucają nam okoliczne sklepy, gdyż można zrobić własne lody domowe. Maszynka do lodów jest łatwo dostępnym urządzeniem, dzięki której można przygotować zarówno lody, jak również jogurty mrożone, sorbety i najróżniejsze słodkości na upalne dni.
Jaką kupić maszynkę do lodów?
Najważniejszymi elementami w maszynce do lodów jest zbiornik na mieszankę, wkład mrożący i mieszadła. Im więcej konsumujemy lodowych deserów, tym większe powinny być urządzenie i moc silnika.
Najtańsze urządzenia dostępne są już poniżej stu złotych i można je kupić w znanych supermarketach. Większe i droższe maszynki do lodów mają dodatkowe funkcje w postaci kruszenia lodu, przygotowywania smoothies czy też lodowych rożków. Są nawet modele, które nie wymagają wstępnego chłodzenia wkładu mrożącego, wyposażone w wyświetlacz LCD i programowalny timer.
Ciekawą opcją są maszynki do lodów z funkcją lodziarki z sokowirówką czy urządzenia do robienia włoskich lodów. Smakosze lodowych deserów z całą pewnością mają obecnie szerokie pole do popisu.
Podczas kupowania maszynki do lodów należy zwrócić uwagę na moc silnika napędzającego mieszadło – im szybsze tym lepsze rozbicie grudek i szybsze chłodzenie.
Obserwuj nas