Nav
biedronka
Biedronkado końca 10 dni
rossmann
Rossmanndo końca 1 dzień
jula
Julado końca 11 dni
żabka
Żabkado końca 9 dni
pepco
Pepcodo końca 3 dni
castorama
Castoramado końca 16 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 14 dni
aldi
AldiWażna od jutra
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 10 dni
media markt
Media Marktdo końca 10 dni
action
Actiondo końca 2 dni
dino
Dinodo końca 2 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 3 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Smakowity start dnia z Aldi i Sonią Bohosiewicz – Tylko w Lublinie!

Oto poranek, który nie tylko zapewni Ci smaczne śniadanie, ale też spotkanie z gwiazdą! Aldi i Sonia Bohosiewicz zapraszają na wyjątkowe śniadanie w Lublinie! Nie przegap tego śniadaniowego hitu – już w piątek, 8 września!
Cover
śniadanie z Aldi i Sonią Bohosiewicz Fot. Materiały Aldi

Zwykły piątkowy poranek? Nie z Aldi! Wyobraź sobie śniadanie z Sonią Bohosiewicz, znaną i uwielbianą polską aktorką. Tak, dobrze słyszysz! W tym tygodniu, a dokładnie w piątek 8 września, mieszkańcy Lublina będą mogli rozpocząć dzień w naprawdę wyjątkowy sposób! Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej! 

Aldi Rozpieszcza śniadaniem i zniżkami!

Już w ten piątek 8 września, mieszkańcy Lublina będą mogli wziąć udział w wyjątkowym śniadaniu. Na co możesz liczyć? Aldi, dla swoich klientów, przygotował aż 1200 paczek śniadaniowych! W paczkach znajdziesz świeżo wypieczone, chrupiące pieczywo, batoniki, owoce i wiele innych smakołyków. A jakby tego było mało, będzie też pyszna kawa z foodtrucków Aldi!

Jeśli myślisz, że to już koniec niespodzianek, jesteś w błędzie. Aldi chce, abyś zapamiętał to wydarzenie na długo, więc do paczek dorzuca vouchery na tańsze zakupy. Można je zrealizować w wybranych sklepach sieci.

Śniadanie z Sonia Bohosiewicz!

Nie możemy też zapomnieć o głównej atrakcji dnia! Sonia Bohosiewicz będzie obecna podczas tego śniadaniowego eventu! Dodatkowo aktorka podzieli się z nami swoimi zwyczajami śniadaniowymi. To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się, jakie kulinarne sekrety kryją się w kuchni znanej aktorki.

śniadanie z Aldi i Sonią Bohosiewicz
Aldi przygotowało COŚ wyjątkowego dla mieszkańców Lublina! Fot. Materiały Aldi

Gdzie to się odbędzie?

Aldi zorganizuje śniadanie w 3 popularnych miejscach w Lublinie:

  • Placu Zamkowym,
  • Placu Wolności,
  • Dworcu PKS.

Impreza rozpocznie się o 7:30 i potrwa do wyczerpania paczek śniadaniowych. Jeśli tego dnia będzie w drodze do pracy czy szkoły, możesz wpaść na pyszne śniadanie. A co najlepsze, przy okazji spotkać Sonię Bohosiewicz!

Aldi chce, żebyś zaczął dzień z uśmiechem na twarzy. Czego chcieć więcej? Do zobaczenia w piątek! Nie przegap tego śniadaniowego eventu roku!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama