Nav
lidl
Lidldo końca 30 dni
rossmann
RossmannOstatni dzień promocji!
aldi
Aldido końca 5 dni
żabka
Żabkado końca 8 dni
netto
NettoWażna za 3 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
drogerie natura
Drogerie NaturaOstatni dzień promocji!
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
hebe
Hebedo końca 2 dni
spar
SPARWażna za 2 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
dino
Dinodo końca 1 dzień
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 6 dni
reserved
Reserveddo końca 13 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności

Smakowity start dnia z Aldi i Sonią Bohosiewicz – Tylko w Lublinie!

Oto poranek, który nie tylko zapewni Ci smaczne śniadanie, ale też spotkanie z gwiazdą! Aldi i Sonia Bohosiewicz zapraszają na wyjątkowe śniadanie w Lublinie! Nie przegap tego śniadaniowego hitu – już w piątek, 8 września!
Cover
śniadanie z Aldi i Sonią Bohosiewicz Fot. Materiały prasowe

Zwykły piątkowy poranek? Nie z Aldi! Wyobraź sobie śniadanie z Sonią Bohosiewicz, znaną i uwielbianą polską aktorką. Tak, dobrze słyszysz! W tym tygodniu, a dokładnie w piątek 8 września, mieszkańcy Lublina będą mogli rozpocząć dzień w naprawdę wyjątkowy sposób! Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej! 

Aldi Rozpieszcza śniadaniem i zniżkami!

Już w ten piątek 8 września, mieszkańcy Lublina będą mogli wziąć udział w wyjątkowym śniadaniu. Na co możesz liczyć? Aldi, dla swoich klientów, przygotował aż 1200 paczek śniadaniowych! W paczkach znajdziesz świeżo wypieczone, chrupiące pieczywo, batoniki, owoce i wiele innych smakołyków. A jakby tego było mało, będzie też pyszna kawa z foodtrucków Aldi!

Jeśli myślisz, że to już koniec niespodzianek, jesteś w błędzie. Aldi chce, abyś zapamiętał to wydarzenie na długo, więc do paczek dorzuca vouchery na tańsze zakupy. Można je zrealizować w wybranych sklepach sieci.

Śniadanie z Sonia Bohosiewicz!

Nie możemy też zapomnieć o głównej atrakcji dnia! Sonia Bohosiewicz będzie obecna podczas tego śniadaniowego eventu! Dodatkowo aktorka podzieli się z nami swoimi zwyczajami śniadaniowymi. To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się, jakie kulinarne sekrety kryją się w kuchni znanej aktorki.

śniadanie z Aldi i Sonią Bohosiewicz
Aldi przygotowało COŚ wyjątkowego dla mieszkańców Lublina! Fot. Materiały prasowe

Gdzie to się odbędzie?

Aldi zorganizuje śniadanie w 3 popularnych miejscach w Lublinie:

  • Placu Zamkowym,
  • Placu Wolności,
  • Dworcu PKS.

Impreza rozpocznie się o 7:30 i potrwa do wyczerpania paczek śniadaniowych. Jeśli tego dnia będzie w drodze do pracy czy szkoły, możesz wpaść na pyszne śniadanie. A co najlepsze, przy okazji spotkać Sonię Bohosiewicz!

Aldi chce, żebyś zaczął dzień z uśmiechem na twarzy. Czego chcieć więcej? Do zobaczenia w piątek! Nie przegap tego śniadaniowego eventu roku!

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama