Cover

Skarpetki złuszczające Silcatil, l’botica, Marion – czy warto?

Nareszcie powstała wspaniała alternatywa dla tradycyjnego pumeksu. Teraz skutecznie możesz złuszczyć skórę na swoich stopach stosując skarpetki złuszczające. Wystarczy założyć je na nogi na godzinę, a przez następnych kilka dni twoja skóra będzie się systematycznie łuszczyć, po czym po grubej pożółkłej warstwie okalającej twoją stopę nie będzie już śladu. Jest to produkt przeznaczony dla osób, które nie mają schorzenia skóry, a także nie są podatni na jej podrażnienia.

Skarpetki złuszczające - opinie

Czy warto stosować skarpetki złuszczające opinie na ten temat są podzielone, części internautów bardzo je sobie chwali, podczas gdy inna część jest nimi nieco zawiedziona. Choć skarpetki złuszczające wydają się być oszałamiającym produktem, to również nie są pozbawione swoich wad.

Należy pamiętać o tym, że skarpetki działają na całą część stopy, nie tylko tam gdzie mamy nadmiar grubej skóry. Należy więc zachować szczególną ostrożność oraz dokładnie obserwować stan naszej skóry na stopach, podczas gdy wykorzystujemy skarpetki złuszczające Rossmann bądź też skarpetki złuszczające innego producenta.

Na jakie skarpetki złuszczające się zdecydować? Opinie na ten temat są bardzo zróżnicowane. Ile osób pragnących pozbyć się grubej żółtej skóry ze stopy, tyle polecanych producentów skarpetek złuszczających. Trzeba przyznać, że bogata oferta tego produktu na rynku jest wprost imponująca. Do wyboru mamy skarpetki złuszczające l’biotica, skarpetki złuszczające Biedronka czy skarpetki złuszczające Bielenda. A to tylko część bogatej oferty. Dodatkowo możemy zdecydować się na skarpetki złuszczające Marion czy skarpetki złuszczające Silcatil.

Skarpetki złuszczające Marion

Skarpetki złuszczające Marion zawierają aktywny płyn który skutecznie oraz bezpiecznie usuwa zrogowaciały naskórek. Jak twierdzi producent, wystarczy jedynie jeden zabieg, aby skutecznie zregenerować skórę oraz pozbyć się martwego naskórka. Kuracja trwa do 10 dni przed po czym możesz cieszyć się idealnymi oraz odżywione mi stopami.

Skarpetki L’biotica

L’biotica skarpetki złuszczające to propozycja niezwykle atrakcyjna cenowo. Jest to prawdopodobnie najtańsza wersja skarpetek złuszczających dostępnych na rynku.

Skarpetki złuszczające l’biotica są wykonane z dwóch warstw, czyli z folii oraz materiału. Ich stosowanie jest niezwykle proste, wystarczy wsunąć we wnętrze stopę. Nasączony płynem materiał pozwoli pozbyć się martwego oraz zrogowaciałego naskórka ze stopy. Przed każdym użyciem tego produktu, stopy powinniśmy dokładnie umyć, a następnie osuszyć. Skarpetki złuszczające l’biotica powinniśmy założyć na około 60-90 minut. Czas zależy od tego jaki efekt dokładnie chcemy uzyskać oraz jak i w jakim stanie są nasze stopy. Po całym zabiegu stopy warto dokładnie wymoczyć w gorącej wodzie, pomoże to uniknąć niechcianych podrażnień naskórka.

Skarpetki złuszczające Bielenda

Skarpetki złuszczające Bielenda to niezwykle skuteczny produkt, który często bywa porównywany do profesjonalnego zabiegu pedicure. Skarpetki Bielenda charakteryzują się wysokim stężeniem składników aktywnych. Konsumenci cenią sobie ten produkt ze względu na wygodę użycia oraz brak uciążliwego ścierania skóry.

Wystarczy jedynie jeden zabieg, aby zaobserwować widoczne i satysfakcjonujące efekty. Pierwszych możemy spodziewać się już po 10 dniach od zabiegu. Stopy powinny być gładkie oraz miękkie w dotyku, a skóra odświeżona i odmłodzona. Skarpetki złuszczające Bielenda swoją skuteczność czerpią z połączenia składników aktywnych, które jednocześnie złuszczają oraz pielęgnują skórę i pomagają ją odnowić. Do ich produkcji użyto trzech rodzajów kwasu. Są to: kwas glikolowy mlekowy oraz salicylowy. Dodatkowo spodziewać się możemy pięcioprocentowego stężenia mocznika, który odpowiedzialny jest za dodatkową troskę ona skórek, który jest podatny na rogowacenie oraz nadmierne twardnienie. Ten naturalny zamek zabieg wspomagające procesy złuszczania się naskórka wyraźnie poprawia wygląd skóry, a także zwiększa komfort.

Warto dbać o stopy

Pamiętajmy, że stopy choć bywają skryte i nie narażamy ich na częste spojrzenia oraz komentarze osób trzecich, to bez wątpienia powinny być zadbane oraz prezentować się znakomicie. Nigdy do końca nie wiemy, kiedy przyjdzie ten moment aby ściągnąć skarpetki i chodzić na gołe stopy. Regularnie używając skarpetki złuszczające możemy liczyć na widoczną poprawę wyglądu naszych stóp, odmłodzenie skóry oraz poprawę jej jakości. Niezależnie od tego, czy wybierzesz skarpetki złuszczające Silcatil, skarpetki złuszczające l’biotica lub skarpetki złuszczające Biedronka czy produkty jeszcze innego producenta, z pewnością możesz spodziewać się lepszego efektu niż używając tradycyjnego pumeksu.

Nie warto więc czekać ani chwili dłużej i już teraz podaruj swoim stopom odrobinę luksusu i zadbaj o ich samopoczucie. To stopy w końcu prowadzą nas tam, gdzie chcemy, Nie potrzebujemy więc żadnego zbędnego balastu w postaci zrogowaciałego oraz żółtego naskórka.

Obserwuj nas