Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 5 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 4 dni
media markt
Media Marktdo końca 10 dni
agata
Agata do końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 6 dni
cersanit
Cersanitdo końca 10 dni
castorama
Castoramado końca 5 dni
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
meblobranie
Meblobraniedo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
Nav
Cover

Rajd rowerowy w niehandlową niedzielę w Galerii Młociny

9 czerwca mieszkańcy Warszawy będą mogli skorzystać z nietypowej atrakcji w niedzielę niehandlową. Galeria Młociny, by obejść zakaz handlu będzie organizować rajd rowerowy. Trasa będzie przebiegać nie tylko przez alejki galerii, ale również przez schody.

Downmall to odmiana kolarstwa zjazdowego downhill. Sport wywodzi się z jazdy na rowerze po terenie górskim. Stopniowo downhill przenosiło się do miast, wykorzystując miejską infrastrukturę, która daje rowerzystom nowe przeszkody. Kolejnym wyzwaniem dla kolarzy stały się galerie handlowe, które dzięki dużej ilości poziomów, schodów oraz elementów wnętrza stały się świetnym miejscem na pokazywanie różnych sztuczek i trików. Jednak najważniejszy jest, w jakim czasie rowerzysta może pokonać trasę po galerii.

Trasa rajdu w Galerii Młociny będzie przebiegać przez część Fitness Klubu ZDROFIT. Rowerzyści będą zjeżdżać z balkonu, na poziomie trzecim, na chodnik ruchomy, na poziomie drugim. Do rajdu przystępują tylko zawodowi kolarze. Dla miłośników jazdy na rowerze będzie przygotowany klasyczny tor Pumptrack, przed budynkiem. Będzie to idealna okazja na trening swoich umiejętności.

Oprócz rajdu rowerowego będzie można skorzystać z serwisu rowerowego przygotowanego przez GO Sport. Osoby, które będą chciały odpocząć od rowerowego szaleństwa, mogą skorzystać ze stanowiska z grami retro na poziomie pierwszym.   

Tak wyglądał tor downhill w Arkadii kilka lat temu: 

 

ZOBACZ PROMOCJĘ NA ROWERY

 

Obserwuj nas
Zobacz także