Nav
biedronka
Biedronkado końca 10 dni
rossmann
Rossmanndo końca 1 dzień
jula
Julado końca 11 dni
żabka
Żabkado końca 9 dni
pepco
Pepcodo końca 3 dni
castorama
Castoramado końca 16 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 14 dni
aldi
AldiWażna od jutra
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 10 dni
media markt
Media Marktdo końca 10 dni
action
Actiondo końca 2 dni
dino
Dinodo końca 2 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 3 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy

Rabaty w Rossmannie - Czy niebawem rozpocznie się kolejna promocja -55% na kolorówkę?

Każda piękna kobieta dbają o to, by jej twarz zdobił niepowtarzalny, świetlisty makijaż już niebawem powinna wybrać się na zakupy do sklepu Rossmann. Sieć ta po raz kolejny organizuje akcję promocyjną na kosmetyki, które mają być tańsze, aż o 55 procent.
Cover
adrobe stock

Każda piękna kobieta dbają o to, by jej twarz zdobił niepowtarzalny, świetlisty makijaż już niebawem powinna wybrać się na zakupy do sklepu Rossmann. Sieć ta po raz kolejny organizuje akcję promocyjną na kosmetyki, które mają być tańsze, aż o 55 procent.

Już niebawem wszystkie piękne panie będą mogły zapełnić po brzegi swoje szafki ulubionymi kosmetykami. Otóż ta znana na polskim rynku sieć po raz kolejny organizuje akcję promocyjną na całą kolorówkę znajdującą się na drogeryjnych półkach. Informacja ta została przekazana przez użytkowników znanego portalu internetowego Pepper, dlatego wszystko wskazuje na to, że niebawem tanie kosmetyki staną się faktem. Jednak na ostateczne potwierdzenie tej decyzji trzeba jeszcze trochę poczekać. Zatem kiedy promocja Rossmann ruszy pełną parą? Póki co z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że ma rozpocząć się już w październiku. Wydaje się to bardzo realne, gdyż jesień to pora roku, w czasie której nie brakuje w drogeriach licznych promocji na kosmetyki. W niebywale niskiej cenie klienci sklepu Rossmann będą mogli zakupić szeroką gamę produktów. Trudno w to uwierzyć, ale kosmetyki do makijażu mają być tańsze, aż o 55 procent. Na półkach drogeryjnych w korzystnej cenie znajdą się liczne kosmetyki do twarzy oraz rąk. Wśród towarów oznaczonych kolorową, promocyjną etykietą „rabat 55%” znajdą się kredki, cienie do powiek, podkłady, pudry, tusze do rzęs, konturówki, pomadki oraz barwne lakiery i odżywki do paznokci. Promocja Rossmann z pewnością sprawi wiele radości wszystkim paniom lubującym się w stylowym makijażu.

Prawdopodobnie z akcji promocyjnej będą mogli skorzystać wszyscy klienci należący do klubu. Otóż osoby te posiadają w swym telefonie aplikację uprawniającą do korzystania z licznych promocji oferowanych przez tą sieć. Trudno powiedzieć czy z wysokich rabatów będą mogli skorzystać pozostali klienci. W poprzedniej akcji promocyjnej zaoferował im Rossmann 49 procent rabatu. Póki co jest jeszcze czas, więc każdy zainteresowany klient może zostać klubowiczem. O szczegóły warto pytać w sklepie. Wszystkie panie chcące dokonać udanych zakupów powinny przeglądać na bieżąco gazetki Rossmann. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie kobiety chcące cieszyć się pięknem swego ciała będą mogły spełnić swoje marzenia i zakupić w Rossmannie kosmetyki dodające im osobistego uroku. Co więcej zakupy te nie uszczuplą w znaczący sposób zasobności ich portfeli. Warto zatem skorzystać z tej nieczęstej okazji i już wkrótce odwiedzić pobliski sklep. Ze względu na liczne promocję jest on coraz częściej jest doceniany przez wymagających klientów. Rabat 55 w Rossmannie z pewnością będzie cieszył się dużą popularnością wśród wielu pań.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama