Nav
lidl
Lidldo końca 20 dni
żabka
Żabkado końca 8 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
carrefour
CarrefourWażna od jutra
netto
NettoWażna za 3 dni
rossmann
Rossmanndo końca 9 dni
media markt
Media Marktdo końca 22 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 22 dni
action
Actiondo końca 1 dzień
sephora
Sephorado końca 22 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 9 dni
dino
Dinodo końca 1 dzień
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Artykuł sponsorowany

Przekonaj się, dlaczego poniedziałek to najlepszy dzień na wyposażenie mieszkania

Przyszedł czas na to, by odczarować poniedziałki. Wiele osób uważa początek tygodnia za przygnębiający i nie chce, żeby nadszedł. A przecież w poniedziałek na każdego może czekać coś przyjemnego. Przykładem mogą być promocje przygotowane specjalnie dla uczestników Programu PAYBACK. Zobacz, dlaczego warto wejść w poniedziałek z uśmiechem.
Cover

Od teraz każdy poniedziałek może być dla ciebie okazją, by zyskać jeszcze więcej. Jedną z korzyści, które na ciebie czekają w tym dniu, są profity, jakie otrzymasz, decydując się na zakupy związane z urządzaniem domu czy mieszkania. Jeżeli jesteś uczestnikiem Programu PAYBACK, kupując w sklepie PSB Mrówka, możesz zyskać między innymi dodatkowe 300 punktów za zakupy o minimalnej wartości 10 zł. To jednak nie wszystko! Jeśli w czasie zakupów u tego partnera PAYBACK wymienisz przy kasie zebrane punkty, na twoim koncie w Programie pojawią się nowe, promocyjne punkty. Ponadto każda transakcja w sklepach PSB Mrówka to 1 punkt za każde wydane 2 zł.

Zobacz, co jeszcze czeka na ciebie w poniedziałek

Aby w pełni odczarować ten dzień tygodnia, stworzono nową akcję – PAYBACKOWE Poniedziałki, która zastępuje dotychczasowe promocje w ramach hAPPy Mondays. Od teraz na uczestników Programu PAYBACK na stronie internetowej i w aplikacji czekają atrakcyjne kupony nie tylko raz w miesiącu, lecz w każdy poniedziałek.

Przede wszystkim pozwalają one na szybsze zbieranie punktów niż zazwyczaj. Aktywując te kupony, można dostać określoną liczbę punktów (np. plus 100 lub więcej za określoną transakcję), kupić konkretny produkt i zyskać za niego nawet do 1000P lub zwiększyć mnożnik punktów. Dostępne są też kupony, dzięki którym można otrzymać dodatkowe punkty promocyjne – wystarczy wykorzystać je w sklepach partnerskich przy robieniu zakupów lub wymienić na określone nagrody, np. karty podarunkowe o konkretnym nominale.
Dostępne są również kupony zniżkowe, dzięki którym mniej zapłacisz za określone produkty u wybranych partnerów. Przykładem może być kupon obniżający cenę kawy na stacjach bp Polska w Wild Bean Café. Warto sprawdzać oferty w aplikacji PAYBACK w ramach Poniedziałków, ponieważ co tydzień czekają nowe ekstra promocje.

Poniedziałek jest dobry na… seans w kinie

Kolejną rzeczą, która sprawi, że poniedziałek będzie jeszcze przyjemniejszy, jest możliwość kupienia tańszych biletów do Multikina. Dzięki temu możesz sobie częściej pozwolić na wyjście do kina i oglądanie produkcji hitów filmowych na dużym ekranie.
Ze specjalnym kodem, który pokażesz w kasie, za bilet zapłacisz tylko 14,90 zł. Do jego opłacenia możesz wykorzystać także zebrane wcześniej punkty PAYBACK – wówczas na wymianę będziesz potrzebować 1490 punktów. Kod odbierzesz na stronie poniedzialki.payback.pl.
 

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama