Nav
lidl
Lidldo końca 2 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
carrefour
Carrefourdo końca 2 dni
netto
Nettodo końca 6 dni
rossmann
Rossmanndo końca 13 dni
media markt
Media Marktdo końca 26 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 26 dni
action
Actiondo końca 5 dni
sephora
Sephorado końca 26 dni
delikatesy centrum
Delikatesy CentrumWażna za 4 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Artykuł sponsorowany

Przeglądamy nowości wśród słuchawek - na które warto zwrócić uwagę?

Słuchawki są jednym z najważniejszych akcesoriów do smartfona lub komputera. Dzięki nim można nie tylko słuchać ulubionych utworów w dowolnym miejscu, ale i cieszyć się czystym dźwiękiem w grze lub obejrzeć film, nie budząc przy tym domowników. Na jakie słuchawki warto zwrócić uwagę w najbliższym czasie?
Cover

Słuchawki bezprzewodowe i ich typy

Ostatnie lata przyniosły wzrost popularności słuchawek bezprzewodowych. Użytkownicy doceniają je przede wszystkim za brak problematycznej plątaniny kabli. Brak przewodów ułatwia korzystanie ze słuchawek i ogranicza ich awaryjność. W tradycyjnych modelach przerwanie przewodu wiązało się z brakiem możliwości dalszego słuchania muzyki. Nawet zagięcie kabla często kończyło się zacinaniem dźwięku i zmniejszeniem przyjemności płynącej ze słuchania ulubionych utworów.

W bezprzewodowych słuchawkach można wygodnie wykonywać codzienne czynności. Użytkownicy korzystają z nich w czasie biegania, ćwiczeń na siłowni lub w sali fitness, a także podczas sprzątania i pracy. Słuchawki bezprzewodowe przydają się również w podróży. Dzięki nim można zrelaksować się w autobusie, pociągu lub samolocie bez przeszkadzania współpasażerom.

Sprawdź ofertę słuchawek bezprzewodowych: https://www.komputronik.pl/search-filter/8077/sluchawki-bezprzewodowe

Wśród słuchawek bezprzewodowych uwagę warto zwrócić głównie na modele True Wireless. Są to słuchawki, które są pozbawione jakichkolwiek przewodów. Nie mają kabli łączących je ze sobą - każda ze słuchawek jest odrębnym urządzeniem. Nie ma w nich również przewodów służących do podłączania słuchawek do smartfona lub innego sprzętu. Dzięki temu ich użytkowanie jest wygodne w każdej sytuacji. Jednocześnie słuchawki True Wireless są lekkie i poręczne, a ich małe rozmiary umożliwiają ich łatwe przewożenie nawet w małym bagażu podręcznym w samolocie.

Słuchawki z redukcją szumów otoczenia

Jakie słuchawki wybrać, gdy korzysta się z nich w komunikacji miejskiej, podczas spacerów po mieście lub w zatłoczonym biurze? Uwagę warto zwrócić w takim przypadku przede wszystkim na modele z systemem redukcji szumów otoczenia, czyli technologią ANC. Dzięki niej ogranicza się słyszalność hałasów, które dochodzą z zewnątrz. Użytkownik może w pełni cieszyć się muzyką lub audiobookiem, nawet gdy obok niego przejeżdżają samochody. Redukcja szumów sprawdzi się dobrze również w przypadku długiego lotu samolotem. Słuchawki ograniczą słyszalność hałasu emitowanego przez silniki, dzięki czemu podróż będzie mniej męcząca i upłynie w przyjemniejszej atmosferze.

Redukcja szumów sprawia, że wszystkie odtwarzane utwory mają czysty dźwięk. Technologia ANC dodatkowo chroni słuch. Dzięki niej wszystkie utwory lub audiobooki można słuchać o wiele ciszej. Szumy otoczenia nie zagłuszają odtwarzanych dźwięków, dlatego użytkownik nie musi zwiększać głośności słuchawek.

Jakie słuchawki dla graczy?

Słuchawki są jednym z najważniejszych akcesoriów do komputera lub laptopa gamingowego. Dzięki nim można cieszyć się czystym dźwiękiem w grze, nie przeszkadzając śpiącym lub oglądającym film domownikom. Słuchawki dla graczy zapewniają więcej przyjemności z rozgrywki, dlatego warto w nie zainwestować.

Sprawdź ofertę słuchawek dla graczy: https://www.komputronik.pl/search-filter/8077/sluchawki-dla-graczy

Słuchawki gamingowe są przeważnie dość duże. Większość modeli tego typu jest wyposażona w miękkie nauszniki i pałąk, który utrzymuje je w odpowiednim miejscu. Nauszniki nie ugniatają uszu, dlatego słuchawek można używać nawet przez wiele godzin bez żadnej przerwy. Dodatkowo modele gamingowych słuchawek są często wyposażone w mikrofon. Dzięki niemu użytkownik może komunikować się z innymi graczami.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama