Jednym z moich ulubionych zapachów, który jest bardzo rozpoznawalny i popularny jest Dolce Gabbana Light Blue. Za 100ml tej wody toaletowej trzeba normalnie zapłacić około 250-300zł. Dlatego jakież było moje zdziwienie, gdy przeglądając gazetkę z Rossmanna zobaczyłam charakterystyczną butelkę z niebieską zakrętką w promocyjnej cenie 18,49zł! Pomyślałam, że nastąpiła jakaś pomyłka i ktoś zapomniał dopisać cyfrę zero przy ósemce. Dopiero po chwili zorientowałam się, że to zupełnie inne perfumy. Napis na opakowaniu to nie Dolce Gabbana, a DONNA LA RIVE. Jestem ciekawa czy to zbieg okoliczności w stylistyce opakowania, czy rzeczywiście ten producent mocno zainspirował się oryginalnymi perfumami i czy zapachy są zbliżone. Choć na pewno za cenę niespełna 20zł nie można spodziewać się wysokiej jakości.
Za to na pewno oryginalny zapach Light Blue kupimy w Superpharm, tylko nie jestem do końca pewna czy aktualna promocyjna oferta jest naprawdę korzystna. Superpharm oferuje 50ml wody toaletowej za cenę 199zł, perfumy są przecenione z kwoty 278zł. Mi wydaje się, że jeśli dobrze się poszuka to można znaleźć ten zapach w niższej cenie.
Zauważyłam, że w Rossmannie i w drogerii Natura często są promocje na perfumy Elizabeth Arden. Szczerze powiem, że nigdy nie skusiłam się na zakup żadnego rodzaju perfum tej marki i nie mogę powiedzieć nic na temat ich jakości. Jednak promocje na wybrane modele zdarzają się często i sięgają nawet 60%. Zastanawiam się czy tak częste i duże promocje to nie jest chwyt marketingowy? W Rossmannie woda perfumowana Elizabeth Arden 5th Avenue 125ml kosztuje 89,99zł (przed przeceną kosztowała 169,99zł), natomiast w Naturze te same perfumy w promocji są droższe, aż o 29zł! Za 125ml zapłacimy 119zł (przed promocją kosztowały 179zl).
Perfumy C-Thru , które należą do średniej klasy perfum kosztują w Rossmannie w 49,99zł za 75ml, a w Naturze w konkurencyjnej cenie 44,99zł dostaniemy poza buteleczką wody toaletowej dezodorant o takim samym zapachu gratis. W dniach od 23 do 25 maja wodę toaletową C-thru Golden Touch naprawdę dobra promocja będzie w drogerii Jasmin, za buteleczkę 30 ml zapłacimy tylko 13 zł!
Często zdarza mi się kupować wody toaletowe Puma. Zwłaszcza kiedy zbliża się koniec miesiąca, do wypłaty jeszcze kilka dni, a mi skończyły się perfumy. Wody toaletowe Puma także należą do średniej klasy zapachów, jednak wiele z nich podpasowało moim gustom. Ostatnio używałam Puma Jam, teraz planuję kupić Puma Sync. Oba zapachy są świeże, o głównej nucie owocowej, takie jak lubię najbardziej. Na wodę toaletową Puma Sync promocja jest w Naturze - tu za cenę 31,99zł kupimy mały flakonik idealny do schowania w torebce, a w Superpharm za 58,99zł kupimy buteleczkę o pojemności 40ml./p
Na koniec kilka promocji na perfumy w poszczególnych drogeriach, które warto sprawdzić.
Intryguje mnie zapach Lady Gaga Fame promocyjna cena to 89zł za 30ml (regularna cena w tej drogerii to 119zł). Ciekawi mnie bardzo czy zapach jest równie szalony i ekstrawagancki jak wokalistka?/p
W promocji w tej drogerii jest także kilka rodzajów perfum Calvina Kleina, sprawdźcie ofertę jeśli jesteście fankami tej marki, może akurat wasz lubiony zapach jest nieco tańszy.
W Rossmanie:
Intrygujące są dla mnie wody toaletowe Gwen Stefani, które w promocyjnej cenie można kupić za 79,99zł za 30ml (regularna cena w ofercie drogerii to 119zł). Jestem ciekawa co tak oryginalne i przyciągające uwagę opakowania kryją w środku.
W SuperPharm:
Ciekawi mnie zapach: Escada Cherry in The Air, cena promocyjna to 179,99zł za 50ml (w regularnej cenie w tym sklepie kupimy ją za 239zł). Jako ze lubię zapachy owocowe to może być coś dla mnie.
Podsumowując, promocje na perfumy w drogeriach zdarzają się bardzo często. Dlatego zanim kupisz perfumy zapoznaj się z aktualnymi gazetkami promocyjnymi. Czasami można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.
Gazetka Rossmann |
Gazetka Drogerie Natura |
Gazetka Super Pharm |