Nav
lidl
Lidldo końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 4 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
netto
Nettodo końca 6 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 4 dni
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
hebe
Hebedo końca 2 dni
media markt
Media Marktdo końca 2 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 10 dni
reserved
Reserveddo końca 17 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Promocja na włoskie lody w Lidlu!

Lidl zaprasza na przedsmak wakacji! Poznaj wyjątkowe lody Bon Gelati, pełne intensywnych smaków i naturalnych składników!
Cover
Lody Lidl Fot. Adobe Stock

Lato nieubłaganie zbliża się do nas. Wraz z nadejściem ciepłych dni rośnie nasza tęsknota za chłodnymi przysmakami. Nic tak nie ożywia i nie odświeża jak ulubione lody. Z Lidlem już teraz możemy doświadczyć atmosfery włoskich wakacji, rozkoszując się mnogością smaków lodów Bon Gelati. Czym charakteryzują się te lody, które wyróżniają się na tle innych? Wyrazisty smak, kremowa konsystencja, obfitość dodatków oraz autentyczne składniki! Spróbuj nowych smaków i skorzystaj z niezwykłej promocji na lody w Lidlu

Włoskie lody na promocji w Lidlu! 

W nadchodzący poniedziałek, 29 maja Lidl kontynuuje przedwakacyjną akcję promocyjną! Z tej okazji lody Bon Gelati zostały objęte olbrzymim rabatem. Przy nabyciu dwóch pudełek lodów z nadzieniem, zapłacimy mniej! Dzięki promocji każde pudełko kosztuje jedynie 9,99 zł zamiast 14,94 zł! To świetna okazja za 900 ml pudełko lodów. Kremowe wnętrze i obfitość smakowitych dodatków zapewnią zawrót głowy niejednemu miłośnikowi mrożonych deserów. W propozycji odkryjemy bogaty wachlarz smaków. Na klientów Lidla czekają następujące smaki lodów: 

  • nocciolata,
  • mascarpone,
  • banana split,
  • tiramisu,
  • borówka,
  • truskawka,
  • wiśnia,
  • cytryna,
  • pistacja,
  • nugat.
włoskie lody taniej w Lidlu
Lody na promocji w Lidlu! 

Lody na patyku taniej z kartą Lidl Plus

Jeśli uwielbiasz lody i jesteś posiadaczem aplikacji Lidl Plus, masz jeszcze więcej powodów do radości! Dyskont swoim wiernym klientom daje możliwość skorzystania z akcji promocyjnej obejmującej multipaki lodowe na patyku! Kupując dwie paczki mini lodów, za każdą zapłacimy 11,59 zł zamiast 15,47 zł. W jednej paczce takich znajduje się, aż 12 sztuk lodów 50 ml! 

Przy zakupie dwóch opakowań standardowych lodów (6 x 120 ml) również oszczędzimy! Za każde zapłacimy jedynie 13,89 zł zamiast 18,56 zł! W ofercie odszukamy lody pokryte polewą z białej lub mlecznej czekolady z dodatkiem migdałów. Lody Bon Gelati są wyróżnione certyfikatem Rainforest Alliance Certified. Takie oznaczenie przyznaje się produktom naturalnym, które produkowane są w sposób zrównoważony.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama