Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 2 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
CarrefourWażna za 2 dni
castorama
Castoramado końca 2 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
tesco hipermarket
Tesco Hipermarketdo końca 3 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 1 dzień
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 16 dni
agata
Agata do końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 41 dni
norauto
Norautodo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 10 dni
media expert
Media Expertdo końca 3 dni
Nav
Cover

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Co warto podarować?

W Polsce Dzień Babci świętujemy 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. W te dni obdarowujemy naszych dziadków małymi lub większymi upominkami. Dzieci mogą wykazać się kreatywnością i wykonać prezent samodzielnie. Dorosłe wnuki mogą wspomóc się propozycjami ze sklepowych półek. Carrefour, Intermarche czy Polo Market mają w swojej ofercie wiele różnych prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka.  

Listę wszystkich sklepów z promocjami z okazji dnia Babci i Dziadka znajdziesz TUTAJ.   

Oto kilka propozycji prezentów, jakie dzieci i dorośli mogą podarować swoim dziadkom, budząc ich zachwyt i wzruszenie.

 1. Bukiet kwiatów
  Kwiaty są jednym z najlepszych sposobów wyrażania swoich emocji. Bukietem róż lub tulipanów możemy podziękować swoim dziadkom, za wszystkie wspólne chwile.
 2. Własnoręcznie sporządzone laurki. 
  To szczególnie duże pole do popisu dla kreatywnych dzieci. Do laurki można wykorzystać naprawdę wszystko. Niezależnie od metody, dziadkowie z pewnością będą szczęśliwi z takiego prezentu od serca.
 3. Kubki.
  W większości sklepów znajdziemy teraz kubki z dedykacją dla babci i dziadka. Niektóre z nich posiadają zaparzacz. Możemy również zakupić kubek z własnym zdjęciem. Jest to bardzo praktyczny prezent, który babcia z dziadkiem będą używać przez cały rok.    
 4. Ramka na zdjęcia. 
  W sklepach znajdziemy wiele ramek z miejscem na zdjęcie. Dzieci mogłą włożyć tam swoje wiersz, rysunek, zdjęcie z dedykacją. Dobrze prezentować się będzie kolaż zdjęć wnuków z dziadkami.
 5. Ciśnieniomierz.
  Ten prezent sprawdzi się w szczególności dla praktycznych dziadków. Osoby starsze powinny zadbać o swoje zdrowie. Dzięki ciśnieniomierzu będą mogli kontrolować kondycję swojego organizmu w domowym zaciszu.  

Pomysłów na prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka jest wiele. Warto jednak pamiętać, że najważniejszy jest gest i wspólnie spędzony czas!

Obserwuj nas
Zobacz także