Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 5 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 4 dni
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
jula
Julado końca 3 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 10 dni
jysk
Jyskdo końca 12 dni
media expert
Media Expertdo końca 12 dni
blu
BLUdo końca 100 dni
bonprix
BonPrixdo końca 156 dni
norauto
Norautodo końca 19 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 44 dni
kaufland
Kauflanddo końca 6 dni
Nav
Cover

Powerbank - jaki wybrać? Który będzie najlepszy?

Kiedy wyczerpuje się bateria w telefonie, zawsze jest to niekomfortowa sytuacja, jednak zdarzają się okoliczności, w których telefon jest po prostu niezbędny, a nawet może uratować komuś życie. Współcześnie – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym – istnieje możliwość uniknięcia rozładowania się telefonu komórkowego, a doskonałym zabezpieczeniem w tym przypadku jest powerbank. 

Czym jest powerbank?

Powerbank to, najprościej mówiąc, ładowarka do telefonu, którą można mieć zawsze przy sobie. Od tradycyjnej ładowarki różni się tym, że na czas zasilania telefonu nie musi być w danym momencie podłączona do prądu. 

Gazetka promocyjna Selgros a proponowane produkty

Powerbank jest praktycznym, poręcznym urządzeniem, które można nawet przechowywać w kieszeni. W gazetce promocyjnej Selgros można znaleźć zarówno powerbank LG, jak i powerbank MSONIC. Który z nich będzie lepszy? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie jest bardzo trudne, a jednym z czynników, które należałoby wziąć pod uwagę, jest pojemność. O ile ładowarka do telefonu LG posiada 10 000 MAH pojemności, o tyle powerbank MSONIC ma 13 000 MAH pojemności.

W kwestii ceny sytuacja wygląda nieco inaczej. Tańszy, bo w granicach czterdziestu złotych netto jest MSONIC, natomiast powerbank LG kosztuje około osiemdziesięciu złotych netto (brutto około dziewięćdziesięciu ośmiu).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i wybrania produktu, który spełni Wasze oczekiwania zarówno pod kątem parametrów technicznych, jak i pod względem kolorystyki i wyglądu.

Obserwuj nas