Nav
biedronka
Biedronkado końca 2 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
kaufland
KauflandWażna za 4 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Nowości

Piwo i koncert z Hardmade! Start już jutro!

Piwo Hardmade to autor sporego zamieszania na polskim rynku. Jego pojawienie się na nim zainteresowało tysiące osób doceniających odświeżenie, jakie napój ten przyniósł ze sobą – zarówno dosłownie, jak i symbolicznie. Teraz okazuje się, że nie możemy mówić wcale o końcu niespodzianek, jakie przygotował dla nas koncern.
Cover

W mediach pojawia się coraz więcej wzmianek na temat Hardmade City Festival, a więc cyklu koncertów zaplanowanych na tegoroczne lato. Czy miłośnicy imprez w plenerze i muzyki już teraz powinni rezerwować wolne terminy w swoim muzycznym kalendarzu?

Piwo i koncert z Hardmade

Lato 2021 rusza z kopyta, a najdłuższy dzień w roku jest też najlepszym momentem na to, aby zapowiedzieć nietypowe koncerty. Co jednak wspólnego mają naprawdę dobra muzyka i wcale nie mniej dobre piwo? Okazuje się, że mamy do czynienia z powiązaniami znacznie silniejszymi niż początkowo mogło się to nam wydawać. Już 25 czerwca zaplanowano start Hardmade City Festival imprezy, za organizację której odpowiada nowy napój alkoholowy, który zbiera w tym roku tak dobre recenzje. Wydarzenia muzyczne mają odbyć się w aż pięciu polskich miastach, a jakby tego było mało, towarzyszyć będą im także dodatkowe atrakcje, w tym między innymi warsztaty o zróżnicowanej tematyce oraz zajęcia z jogu.

Hardmade to produkt stworzony przez Kompanię Piwowarską i ona też począwszy od kwietnia odpowiada za jego promowanie. Obecnie mamy do czynienia z kolejnym etapem propagowania napoju właśnie poprzez zachęcanie fanów piwa do udziału w letnich wydarzeniach plenerowych. Koncerty z pewnością będą odpowiadać osobom o zróżnicowanych gustach, bo pojawią się na nich, między innymi, Robag Wruhme, Super Flu oraz Foolik. Udział w wydarzeniach będzie możliwy w Warszawie, gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu oraz w… Chałupach. Impreza ruszy w warszawskim Lunaparku i trwać będzie od 25 do 27 czerwca, aby następnie, dwa tygodnie później, przenieść nad wrocławską Starą Odrę. 23-25 lipca festiwal zawita w Gdańsku w 100czni, a już w pierwszy weekend sierpnia fani piwa i dobrej muzyki będą się bawić na Bedroom Beach w Chałupach. Całość zakończy się w poznańskim Nurcie od 20 do 22 sierpnia. Bilety wstępu kosztują 10 PLN i już dziś można je nabyć w sieci sklepów Empik. Na oficjalnej stronie sieci możemy też zapoznać się z mapką, która, po wskazaniu interesującego nas miasta, poinformuje nas o szczegółach wydarzenia.

Czym jest Hardmade?

Hardmade to marka piwa, która od niedawna proponuje nam już nie trzy, ale cztery smaki. Nowością jest tu Lemon Ice Tea Crush, który dołączył do napojów o smaku malinowym, grejpfrutowym oraz brzoskwiniowym. Każdy napój jest nieco inny tak, aby miłośnicy zróżnicowanych smaków znaleźli coś dla siebie.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama