Nav
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
rossmann
Rossmanndo końca 14 dni
jula
Julado końca 7 dni
żabka
Żabkado końca 12 dni
pepco
Pepcodo końca 14 dni
castorama
Castoramado końca 12 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 12 dni
lidl
Lidldo końca 9 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 8 dni
pss społem częstochowa
PSS Społem Częstochowado końca 10 dni
action
Actiondo końca 5 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 3 dni
hebe
Hebedo końca 6 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Nowości

Piwo Hardmade - nowy smak!

Wreszcie pojawiło się na rynku piwo Harmade o nowym smaku, będące czwartym trunkiem z tej serii.
Cover
adobe stock

Na rynku piwo Harmade pojawiło się wiosną tego roku, a przez ten czas znaczna część osób zdążyła wypróbować już wszystkie smaki tego piwa. Dlatego wiadomość, że w jednym z dyskontów pojawił się nowy smak piwa Harmade, powinna być dla wielu interesująca. My natomiast wiemy, gdzie dokładnie można je dostać.

Co wiemy o piwie Harmade?

Część osób pewnie kojarzy akcję promocyjną z hasłem: "You can but You don't have to", która została pozytywnie przyjęta i zachęcała do skosztowania nowego trunku. Harmade stanowi połączenie orzeźwiającej herbaty mrożonej, pysznej lemoniady oraz owocowych nut. Ta mieszanka sprawiła, że piwo trafiło wielu osobom w gusta. Klienci mogli kupić je w większości dyskontów po konkurencyjnych cenach. Koszt jednej butelki oscylował w granicach 4 zł. Butelki miały pojemność 400 ml i zawierały 4,5% alkoholu. Natomiast owe 3 smaki piwa to: Raspberry Crush, Grapefruit Crush oraz Peach Ice Tea Crush, czyli odpowiednio malinowa lemoniada, grejpfrutowa lemoniada oraz brzoskwiniowa herbata mrożona.

Poznaj nowy smak piwa Harmade!

Wielu osobom już udało się odkryć nowy smak piwa Harmade, w związku z czym na portalach społecznościowych pojawiają się już posty ze zdjęciami zadowolonych klientów. Nowym smakiem piwa jest cytrynowa herbata mrożona, której oryginalna nazwa brzmi Lemon Ice Tea Crush. Klienci mogą zakupić nowy smak Harmade w sklepach Biedronka. Z czasem powinno się ono pojawić praktycznie we wszystkich placówkach tej sieci sklepów, gdyż nowy smak nie jest żadną limitowaną wersją. Dlatego lepiej jest być czujnym, aby móc zakupić butelkę tego piwa, gdy tylko będzie taka okazja. Za nowy smak piwa Harmade trzeba zapłacić dokładnie 3,59 zł, co jest bardzo konkurencyjną ceną w porównaniu z innymi piwami. Gdy tylko uda wam się wypatrzyć i zakupić cytrynowy smak piwa Harmade, koniecznie dajcie nam o tym znać.

W marcu tego roku po raz pierwszy napisaliśmy o nowościach, a już jakiś czas temu postanowiliśmy stworzyć nasz ranking, w którym wypisaliśmy wszystkie promocje, jakie pojawiły się na piwa Harmade. Warto być z tym na bieżąco i śledzić gazetki promocyjne, gdyż ceny często się zmieniają. Produkt ten można obecnie zakupić m.in. w Lidlu, Carrefour, Tesco, E. Leclerc czy Eurocasch.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama