Polecane

Nav
castorama
Castoramado końca 11 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 4 dni
jula
JulaOstatni dzień promocji!
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
agata
Agata do końca 4 dni
norauto
Norautodo końca 14 dni
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
bonprix
BonPrixdo końca 160 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 25 dni
Nav
Cover

Pierwszy sklep przyszłości na Grochowie od Microsoft

W nowym sklepie od Microdoft zostały zaprezentowane pomad 30 nowych funkcji, na przykład: cyfrowa półka, inteligentny kiosk z technologią rozpoznawania ludzi opartą na sztucznej inteligencji, śledzenie wzroku oraz widzenie komputerowe.

Nowe technologie pozwalają na połączenie informacji ze świata rzeczywistego z informacjami dostępnymi on-line. To między innym możliwość szybkiego znalezienia informacji o produkcie oraz recenzji konsumentów, stojąc przy półce z artykułami w sklepie. Oraz interaktywne ekrany, które będą proponowali promocje oraz produkty pasujące do tych, które zostały wybrane. Ekrany również umożliwią zamówienie większych artykułów przedstawionych w sklepach do domu.

Nowe technologii również pozwolą sklepom dopasowywać produkty do potrzeb konsumenta. Koncept sklepu został stworzony dla sieci Żabka. Sieć zapowiada, że wdroży 12 z przedstawionych technologii już w tym roku. Jedna z nich to możliwość zamówienia artykułów, opłacenie oraz odebranie paczek poprzez specjalne kioski. Ponadto, sieć zapowiada, że wprowadzi kasy samoobsługowe, które będą samodzielnie rozpoznawać artykuły, które na nich położymy. 

Sprawdź aktualne promocje w Żabce!

fot. Microsoft​​​​

 

Obserwuj nas
Zobacz także