Polecane

Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
lidl
LidlWażna od jutra
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
dino
Dinodo końca 6 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
cersanit
Cersanitdo końca 38 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 13 dni
agata
Agata do końca 4 dni
tesco hipermarket
Tesco HipermarketOstatni dzień promocji!
norauto
Norautodo końca 7 dni
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
media expert
Media ExpertOstatni dzień promocji!
Nav
Cover

Pierwszy sklep przyszłości na Grochowie od Microsoft

W nowym sklepie od Microdoft zostały zaprezentowane pomad 30 nowych funkcji, na przykład: cyfrowa półka, inteligentny kiosk z technologią rozpoznawania ludzi opartą na sztucznej inteligencji, śledzenie wzroku oraz widzenie komputerowe.

Nowe technologie pozwalają na połączenie informacji ze świata rzeczywistego z informacjami dostępnymi on-line. To między innym możliwość szybkiego znalezienia informacji o produkcie oraz recenzji konsumentów, stojąc przy półce z artykułami w sklepie. Oraz interaktywne ekrany, które będą proponowali promocje oraz produkty pasujące do tych, które zostały wybrane. Ekrany również umożliwią zamówienie większych artykułów przedstawionych w sklepach do domu.

Nowe technologii również pozwolą sklepom dopasowywać produkty do potrzeb konsumenta. Koncept sklepu został stworzony dla sieci Żabka. Sieć zapowiada, że wdroży 12 z przedstawionych technologii już w tym roku. Jedna z nich to możliwość zamówienia artykułów, opłacenie oraz odebranie paczek poprzez specjalne kioski. Ponadto, sieć zapowiada, że wprowadzi kasy samoobsługowe, które będą samodzielnie rozpoznawać artykuły, które na nich położymy. 

Sprawdź aktualne promocje w Żabce!

fot. Microsoft​​​​

 

Obserwuj nas
Zobacz także