Nav
biedronka
BiedronkaOstatni dzień promocji!
rossmann
Rossmanndo końca 2 dni
jula
Julado końca 12 dni
żabka
Żabkado końca 10 dni
pepco
Pepcodo końca 4 dni
castorama
Castoramado końca 17 dni
drogerie natura
Drogerie Naturado końca 15 dni
aldi
AldiWażna za 2 dni
neopunkt
NEOPUNKTdo końca 11 dni
media markt
Media Marktdo końca 11 dni
action
Actiondo końca 3 dni
dino
Dinodo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 4 dni
hebe
Hebedo końca 4 dni
Nav
Reklama
Reklama
Reklama
Super Promocje

Picollo jagodowe i arbuzowe - limitowane smaki już w sklepach!

Picollo jagodowe to smak, który wasze kubki smakowe pokochają. Możecie zapytać się osób, które miały już okazję go spróbować. Ekspertami w tym temacie będą oczywiście dzieci, które mają bardzo wyostrzone kubki smakowe, a ponadto są strasznie wybredne. Zobacz jakie smaki tego kultowego szampana bezalkoholowego możesz kupić już tego lata.
Cover
materiały Picollo

Czy znasz wszystkie smaki Piccolo?

Dla jednych jest to szampan dla dzieci, dla innych kolorowa oranżada. To także wspomnienia z dzieciństwa i element, który był na każdym przyjęciu urodzinowym. Piccolo towarzyszy dzieciom i dorosłym od wielu lat i nowe pokolenia ciągle poznają jego smak. Dlaczego wspominamy o tym napoju właśnie teraz? Okazuje się, że na półki sklepowe powróciły smaki, które przez długi czas na nich nie gościły. Pierwszym jest znane wszystkim jagodowe Piccolo, a drugim limitowana wersja o smaku arbuza. Oficjalna strona informuje zaś, że możemy aktualnie kupić 6 różnych smaków:

  • Piccolo Watermelon
  • Piccolo Blueberry
  • Piccolo Strawberry
  • Piccolo Kiwi
  • Piccolo Peach
  • Piccolo Cherry

Każdy z tych smaków ma swoich oddanych fanów zarówno pośród chłopców, jak i dziewczynek. Ba, nawet dorośli czasami z radością sięgają po ten napój. Najlepiej smakuje on oczywiście latem, gdy jest schłodzony. Można serwować go w specjalnych papierowych kubeczkach lub wysokich szklankach. To wręcz idealny dodatek do różnych ciast i deserów, a nawet sałatek owocowych. Sprawia to, że jest to napój, który sprawdzi się na każdej imprezie dla dzieci. Jedna butelka Piccolo zawierająca 0,75l napoju kosztuje około 13 złotych. 

Co musisz wiedzieć o Piccolo?

Producenci nazywają Piccolo zaproszeniem do wspólnej zabawy. Te napoje towarzyszą nam już od wielu wielu lat. O czym wiele osób nie wie to to, że Piccolo jest naszym krajowym produktem, za który odpowiada Ambra Spółka Akcyjna z Warszawy. Znana jest ona także z takich popularnych marek jak Cydr Lubelski czy też takie wina jak Fresco, El Sol czy Michelangelo. Piccolo to jednak jedyny napój, który może być spożywany przez dzieci, ponieważ nie zawiera alkoholu.

Chcesz sprawić swojemu dziecku wielką radość w te wakacje? Kup mu jagodowe Piccolo, które będzie dla niego niespodzianką. Znajdziesz je w wielu różnych sklepach, w tym w Carrefour. Jeśli zaś szukasz aktualnych promocji, to aktualnie trwa wielka wyprzedaż w Sinsay! Szczegóły poznasz na naszym blogu i w naszych gazetkach.

Obserwuj nas
Zobacz także:
Reklama