Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna za 7 dni
obi
OBIWażna za 3 dni
lidl
LidlWażna od 2018-11-26
hebe
HebeWażna od 2018-11-19
intermarche super
Intermarche SuperWażna od 2018-11-20
agata
Agata Ważna od 2018-11-13
kik
KIKWażna od 2018-11-21
polomarket
POLOmarketWażna od 2018-11-14
rtv euro agd
RTV EURO AGDWażna od 2018-11-15
media expert
Media ExpertWażna od 2018-11-16
norauto
NorautoWażna za 18 dni
bonprix
BonPrixWażna od jutra
tesco supermarket
Tesco SupermarketWażna od 2018-11-15
Nav
Cover

Kreatywne miejsce, Papiernik by Empik, już na Twoim osiedlu. Zainspiruj się!

Kreatywne miejsce, Papiernik by Empik, już na Twoim osiedlu. Zainspiruj się!

Sklepy Empik istnieją od 1948 roku, w swoim asortymencie posiadają produkty związane z kulturą, rozrywką oraz wiedzą. W całej Polsce znajduje się 250 salonów, mieszczących się głownie w galeriach handlowych. Empik proponuje nowe rozwiązanie - Papiernik by Empik, nowe miejsce z artykułami papierniczymi i kreatywnymi, które już teraz znajdziesz na swoim osiedlu!

Papiernik by empik oferuje przede wszystkim artykuły biurowe, szkolne i papiernicze, a także produkty dla początkujących oraz półprofesjonalnych plastyków czy kreatywne wyroby dla dzieci takie jak, gry planszowe, klocki, puzzle czy zabawki. To idealne miejsce dla osób lubiących inspirujące, kameralne przestrzenie, wolne od tłumów i chaosu, który towarzyszy wielkim galeriom czy pasażom handlowym.

Początek artystycznej drogi? Jesień to idealny czas na rozpoczęcie kreatywnej przygody, kiedy wieczory stają się coraz dłuższe i monotonne. Wystarczy przejść się między półkami, pędzlami, szkicownikami, notatnikami i poszukać przedmiotów, które poruszą do artystycznych działań. Jeśli jesteś doświadczonym twórcą, znajdź swoje ulubione artykuły i pracuj dalej.

Brak pomysłu na prezent? W Papiernik by Empik znajdziesz wyjątkowe prezenty, kartki na każdą okoliczność oraz śmieszne gadżety, a wszystko z możliwością zapakowania na miejscu, na prezent. Zaskocz swoich znajomych oryginalnym upominkiem. Nie zabraknie również asortymentu związanego z kulturą, takich jak najważniejsze premiery muzyczne, filmowe czy literackie. Bądź na bieżąco, inspiruj siebie i innych do dalszych działań artystycznych.

Papiernik by Empik daje również możliwość odbioru zamówień ze strony Empik.com oraz Empikfoto, a także wywołania zdjęć na miejscu. Nie ma potrzeby jechania do Centrum czy Galerii Handlowej, zamówioną przesyłkę można odebrać w przyjaznym miejscu, blisko domu. W Warszawie otwarte są już trzy sklepy. Pierwszy na Wilanowie, przy ul. Franciszka Klimczaka 17 lok 204, drugi na Ursynowie, przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 83/U3, a trzeci na Żoliborzu, przy ul. Rydygiera 18. Po za stolicą działają jeszcze dwie inne placówki. Pierwsza w Poznaniu w Centrum Handlowym King Cross, przy ul. Bukowskiej 156, a druga w Krakowie w Centrum Handlowym  Atut, przy ul. Grażyny 4. 

Zarówno dla początkujących jak i półprofesjonalnych artystów, jest to doskonałe miejsce do uzupełnienia zapasów bieżących artykułów papierniczych czy kreatywnych, a także dla osób poszukujących prezentów, inspiracji, nowych doznań artystycznych, chcących być na bieżąco w świecie kulturalnym, lubiących kameralne miejsca z dala od zgiełku i tłumów, a wszystko to na swoim osiedlu.

Obserwuj nas