Polecane

Nav
lidl
Lidldo końca 3 dni
carrefour
Carrefourdo końca 9 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
jula
Julado końca 15 dni
castorama
Castoramado końca 24 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 7 dni
norauto
Norautodo końca 13 dni
media expert
Media Expertdo końca 6 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 7 dni
pepco
Pepcodo końca 13 dni
kaufland
Kauflanddo końca 6 dni
biedronka
Biedronkado końca 13 dni
chata polska
Chata Polskado końca 6 dni
Nav
Cover

Otulacz Woombie - jak u mamy w brzuchu

Jakie są najczęstsze bolączki noworodka, a tym samym - świeżo upieczonych rodziców? To kolki u malucha i wynikająca z nich bezsenność. Rodzice prześcigają się w sposobach walki z kolką, a także próbują wielu technik usypiania malucha. A wystarczy skorzystać ze sprytnego rozwiązania, które oddali widmo zarówno kolek, jak i nieprzespanych nocy.To otulacz Woombie. Na czym polega jego fenomen?

Woombie dla spokojnego snu

Certyfikowana pielęgniarka i specjalista snu niemowląt, bazując na wieloletnim doświadczeniu w opiece nad noworodkami stworzyła innowacyjny system uspokajania i usypiania niemowląt, który odtwarza wiernie warunki z łona mamy. Dzięki temu noworodek zyskuje bardzo naturalne bodźce, doskonale znane mu z okresu życia płodowego. I dlatego otulacz Woombie naprawdę działa.

Jak mądrze usypiać malucha?

Aby zapaść w spokojny sen, noworodek powinien doświadczyć maksymalnego odizolowania od rozpraszających bodźców zewnętrznych. Otulacz Woombie to specjalnie wyselekcjonowana, miękka i lekko elastyczna tkanina, która ściśle otula ciało malucha, ale bez jednoczesnego krępowania jego ruchów. Daje to efekt utulenia, a system regulacji temperatury zapobiega przegrzaniu malucha. Tak właśnie było w macicy - ciepło, cicho i przytulnie. Otworzenie tych warunków działa na malucha kojąco i sprzyja regularnemu i mocnemu snowi, co stanowi warunek niezbędny do właściwego rozwoju. 

Brak zaburzeń snu, niepokoju oraz płaczu zapobiega atakom dotkliwych kolek, które nasilają rozdrażnienie i bezsenność - i krąg się zamyka. A Woombie rozwiąże te wszystkie problemy, dbając o wszechstronny spokój dziecka.

Obserwuj nas