Cover

Oferty wyjazdów turystycznych w Lidlu!

Sieć sklepów Lidl rusza z zupełnie nową ofertą dla swoich klientów. Od teraz w popularnym dyskoncie można wykupić wycieczkę turystyczną po Polsce, jak również do egzotycznych miejsc na całym świecie. Jaki będzie przedział cenowy podróży? Gdzie się wybrać? 

Już 12 września w Lidlu pojawią się katalogi z ofertami wycieczek. Przedział cenowy jest szeroki -  weekend w Zakopanem będzie kosztował 309 złotych natomiast wyprawa na Kilimandżaro około 11 tys. złotych. Oferta zawiera propozycje ośrodków wypoczynkowych w Polsce, które będą o wiele tańsze w porównaniu do podróży zagranicznych. Miłośnicy pasjonujących i emocjonujących przygód będą mogli wybrać się m.in. na Seszele i Malediwy. 

Jak wykupić wycieczkę? Wystarczy wybrać interesującą nas ofertę oraz zarezerwować ją przez internet lub telefonicznie kontaktując się z biurem podróży współpracującym z Lidlem. Dyskont jest multiagentem turystycznym i nie bierze bezpośredniego udziału w załatwianiu formalności związanych z wycieczką. 

Lidl podjął współpracę z biurami podróży, ponieważ chce w ten sposób pokazać piękno turystyki i wszelkie rzeczy, które są z tym związane. Sieć sklepów przede wszystkim namawia na podróże po Polsce i odkrywanie jej niesamowitych regionów, tradycji oraz smaków kuchni. Oprócz tego próbują zainteresować klientów wycieczkami zagranicznymi, z którymi zwykle wiążą się różne przygody, przeżycia i ciekawe miejsca.

W Unii Europejskiej siedem państw posiada podobne oferty turystyczne z Lidla. Polska jest kolejnym krajem, który ma do zaoferowania katalog z wycieczkami dla klientów. 

Obserwuj nas